Komentarze użytkownika dino, strona 903

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 18:00)
    piękne!
  2. dino
    dino (26.05.2009 17:59)
    ten naturalizm właśnie...
  3. dino
    dino (26.05.2009 17:59)
    no cholera nie mogę - ręka się omsknie i nie można poprawić - CHCĘ BYĆ MODERATOREM!!!
  4. dino
    dino (26.05.2009 17:55)
    fajnie kadr się podzieliłaś :)
  5. dino
    dino (26.05.2009 17:55)
    żeby nie kajaki to bym nie poznał :)))
  6. dino
    dino (26.05.2009 17:54)
    znów tytuł błyskotliwy!
  7. dino
    dino (26.05.2009 17:54)
    niektóre łodzie lubią stado :))
  8. dino
    dino (26.05.2009 17:53)
    za tytuł właśnie!!!
  9. dino
    dino (26.05.2009 17:53)
    to naprawdę ładna kładka :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 17:52)
    ... idą! kryć się!! :))