Komentarze użytkownika dino, strona 906

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 16:41)
    może Marcin ma znajomości... :)
  2. dino
    dino (26.05.2009 16:40)
    miejsce wspaniałe, zdjęcie niezłe - jeśli Ci się uda usuwaj datownik :)
  3. dino
    dino (26.05.2009 16:28)
    bo Twój wpis zabrzmiał jak....









    pożegnanie






    a potem wiesz...... "kometa"....


    .
  4. dino
    dino (26.05.2009 16:23)
    modelki zwracają uwagę na takie rzeczy....... :)
  5. dino
    dino (26.05.2009 12:20)
    chey :)
  6. dino
    dino (26.05.2009 12:17)
    chey :)
  7. dino
    dino (26.05.2009 12:16)
    urzędowaliśmy z Krzyśkiem dość długo - ja z trudem oderwałem się... :)
  8. dino
    dino (26.05.2009 12:12)
    otóż to!
    Dzień Dobry :)
  9. dino
    dino (26.05.2009 1:59)
    w takim razie jako ostatni gaszę dzisiejszej nocy światło i udaję się na z góry upatrzoną pozycję - do mojej poduszki.... :)))
  10. dino
    dino (26.05.2009 1:55)
    mam butelkę w torebce :))))