Komentarze użytkownika dino, strona 906
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
może Marcin ma znajomości... :)
-
miejsce wspaniałe, zdjęcie niezłe - jeśli Ci się uda usuwaj datownik :)
-
bo Twój wpis zabrzmiał jak....
pożegnanie
a potem wiesz...... "kometa"....
.
-
modelki zwracają uwagę na takie rzeczy....... :)
-
chey :)
-
chey :)
-
urzędowaliśmy z Krzyśkiem dość długo - ja z trudem oderwałem się... :)
-
otóż to!
Dzień Dobry :)
-
w takim razie jako ostatni gaszę dzisiejszej nocy światło i udaję się na z góry upatrzoną pozycję - do mojej poduszki.... :)))
-
mam butelkę w torebce :))))
-
może Marcin ma znajomości... :)
-
miejsce wspaniałe, zdjęcie niezłe - jeśli Ci się uda usuwaj datownik :)
-
bo Twój wpis zabrzmiał jak....
pożegnanie
a potem wiesz...... "kometa"....
. -
modelki zwracają uwagę na takie rzeczy....... :)
-
chey :)
-
chey :)
-
urzędowaliśmy z Krzyśkiem dość długo - ja z trudem oderwałem się... :)
-
otóż to!
Dzień Dobry :) -
w takim razie jako ostatni gaszę dzisiejszej nocy światło i udaję się na z góry upatrzoną pozycję - do mojej poduszki.... :)))
-
mam butelkę w torebce :))))