Komentarze użytkownika dino, strona 905
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
nawet bardzo... :)
-
ustka, ustka, ustka - ja tu trójkąt widzę :))
-
no już dobrze, dobrze! :))
-
ja bym tak jak na lodowcu linką się wiązał :)))
-
co do fotek to widzę, że preferujesz naturalizm... pokazywanie rzeczywistości zwykłej taką jaka jest i ma to wielką wartość!
-
się poprawię :))
-
ładnie! wiele miejsc z Krety i Santorini się przypomina :)
-
w takim razie witam ponownie pod nowym nickiem :)
stronka niezła... prosimy o materiał
-
rebel - masz dobrą pamięć :)
-
może grizli
rebel - przestań! to wina często kompa - przeładowuje się strona jak wpisałem komentarz, a plus w lesie - mam tak często ze zdjęciami np. smoka...... ale .... wracam!
-
nawet bardzo... :)
-
ustka, ustka, ustka - ja tu trójkąt widzę :))
-
no już dobrze, dobrze! :))
-
ja bym tak jak na lodowcu linką się wiązał :)))
-
co do fotek to widzę, że preferujesz naturalizm... pokazywanie rzeczywistości zwykłej taką jaka jest i ma to wielką wartość!
-
się poprawię :))
-
ładnie! wiele miejsc z Krety i Santorini się przypomina :)
-
w takim razie witam ponownie pod nowym nickiem :)
stronka niezła... prosimy o materiał -
rebel - masz dobrą pamięć :)
-
może grizli
rebel - przestań! to wina często kompa - przeładowuje się strona jak wpisałem komentarz, a plus w lesie - mam tak często ze zdjęciami np. smoka...... ale .... wracam!