Komentarze użytkownika dino, strona 905

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 17:35)
    nawet bardzo... :)
  2. dino
    dino (26.05.2009 17:31)
    ustka, ustka, ustka - ja tu trójkąt widzę :))
  3. dino
    dino (26.05.2009 17:25)
    no już dobrze, dobrze! :))
  4. dino
    dino (26.05.2009 17:20)
    ja bym tak jak na lodowcu linką się wiązał :)))
  5. dino
    dino (26.05.2009 17:15)
    co do fotek to widzę, że preferujesz naturalizm... pokazywanie rzeczywistości zwykłej taką jaka jest i ma to wielką wartość!
  6. dino
    dino (26.05.2009 17:09)
    się poprawię :))
  7. dino
    dino (26.05.2009 17:02)
    ładnie! wiele miejsc z Krety i Santorini się przypomina :)
  8. dino
    dino (26.05.2009 16:56)
    w takim razie witam ponownie pod nowym nickiem :)

    stronka niezła... prosimy o materiał
  9. dino
    dino (26.05.2009 16:52)
    rebel - masz dobrą pamięć :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 16:49)
    może grizli

    rebel - przestań! to wina często kompa - przeładowuje się strona jak wpisałem komentarz, a plus w lesie - mam tak często ze zdjęciami np. smoka...... ale .... wracam!