Komentarze użytkownika dino, strona 902
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
o la la!
-
p i ę k n e !!!
-
MZ lepsze ;)
-
aż mam dreszcze :)
-
same paskudy - ja bym czekał na jakąś konopielkę :))
-
umiarkowany wilgotny :))
-
a nie topielec? tam coś widzę w oddali...
dobre!
-
się ciągnie ta mgła i ciągnie....
-
podoba się :)
-
przepraszam - to drzewo wystaje jak pół d... zza krzaka... :)
-
o la la!
-
p i ę k n e !!!
-
MZ lepsze ;)
-
aż mam dreszcze :)
-
same paskudy - ja bym czekał na jakąś konopielkę :))
-
umiarkowany wilgotny :))
-
a nie topielec? tam coś widzę w oddali...
dobre! -
się ciągnie ta mgła i ciągnie....
-
podoba się :)
-
przepraszam - to drzewo wystaje jak pół d... zza krzaka... :)