Komentarze użytkownika dino, strona 902

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 18:20)
    o la la!
  2. dino
    dino (26.05.2009 18:08)
    p i ę k n e !!!
  3. dino
    dino (26.05.2009 18:05)
    MZ lepsze ;)
  4. dino
    dino (26.05.2009 18:05)
    aż mam dreszcze :)
  5. dino
    dino (26.05.2009 18:04)
    same paskudy - ja bym czekał na jakąś konopielkę :))
  6. dino
    dino (26.05.2009 18:03)
    umiarkowany wilgotny :))
  7. dino
    dino (26.05.2009 18:02)
    a nie topielec? tam coś widzę w oddali...

    dobre!
  8. dino
    dino (26.05.2009 18:01)
    się ciągnie ta mgła i ciągnie....
  9. dino
    dino (26.05.2009 18:01)
    podoba się :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 18:01)
    przepraszam - to drzewo wystaje jak pół d... zza krzaka... :)