Komentarze użytkownika dino, strona 901

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 19:24)
    okolica była sobie daleko, a Ty ją nam pokazałaś .....pięknie... :)
  2. dino
    dino (26.05.2009 19:23)
    skojarzyło mi się tak z porą poranną... :)
  3. dino
    dino (26.05.2009 18:43)
    więc jakieś poczucie spełnienia misji w tym skrzeku mają....
  4. dino
    dino (26.05.2009 18:42)
    słońce to gorące, ale poranki niebardzo...
  5. dino
    dino (26.05.2009 18:41)
    rebel była z grupą przedszkolną na koncercie :))
  6. dino
    dino (26.05.2009 18:36)
    rebel - to nie jest tylko wizyta kurtuazyjna :))

    ciekawość krajobrazów mnie goni... :))
  7. dino
    dino (26.05.2009 18:30)
    obejrzyj sobie

    Bóbr z Wami:

    http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo/bobr-z-wami-30012009

    z cyklu:
    http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/
  8. dino
    dino (26.05.2009 18:22)
    "...
    Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski,
    Słowik to, a nie skowronek się zrywa
    I śpiewem przeszył trwożne ucho twoje.
    Co noc on śpiewa owdzie na gałązce
    Granatu, wierzaj mi, że to był słowik...."

    :)
  9. dino
    dino (26.05.2009 18:20)
    ładny kadr!
  10. dino
    dino (26.05.2009 18:20)
    ładnie!