Komentarze użytkownika dino, strona 901
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
okolica była sobie daleko, a Ty ją nam pokazałaś .....pięknie... :)
-
skojarzyło mi się tak z porą poranną... :)
-
więc jakieś poczucie spełnienia misji w tym skrzeku mają....
-
słońce to gorące, ale poranki niebardzo...
-
rebel była z grupą przedszkolną na koncercie :))
-
rebel - to nie jest tylko wizyta kurtuazyjna :))
ciekawość krajobrazów mnie goni... :))
-
obejrzyj sobie
Bóbr z Wami:
http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo/bobr-z-wami-30012009
z cyklu:
http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/
-
"...
Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski,
Słowik to, a nie skowronek się zrywa
I śpiewem przeszył trwożne ucho twoje.
Co noc on śpiewa owdzie na gałązce
Granatu, wierzaj mi, że to był słowik...."
:)
-
ładny kadr!
-
ładnie!
-
okolica była sobie daleko, a Ty ją nam pokazałaś .....pięknie... :)
-
skojarzyło mi się tak z porą poranną... :)
-
więc jakieś poczucie spełnienia misji w tym skrzeku mają....
-
słońce to gorące, ale poranki niebardzo...
-
rebel była z grupą przedszkolną na koncercie :))
-
rebel - to nie jest tylko wizyta kurtuazyjna :))
ciekawość krajobrazów mnie goni... :)) -
obejrzyj sobie
Bóbr z Wami:
http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo/bobr-z-wami-30012009
z cyklu:
http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/ -
"...
Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski,
Słowik to, a nie skowronek się zrywa
I śpiewem przeszył trwożne ucho twoje.
Co noc on śpiewa owdzie na gałązce
Granatu, wierzaj mi, że to był słowik...."
:) -
ładny kadr!
-
ładnie!