Komentarze użytkownika dino, strona 900

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 21:39)
    szarack :)
  2. dino
    dino (26.05.2009 21:39)
    szarack :)
  3. dino
    dino (26.05.2009 21:39)
    szarack :)
  4. dino
    dino (26.05.2009 21:38)
    szarack :)
  5. dino
    dino (26.05.2009 20:09)
    i ogary poszły w las... :)
  6. dino
    dino (26.05.2009 19:53)
    u mnie na Maku nawet działa chociaź wcale nie wymieniają, że może.... trochę źle MZ przygotowali, ale da się obejrzeć...
  7. dino
    dino (26.05.2009 19:50)
    :)))

    tylko nie mumie, tylko nie mumie....
  8. dino
    dino (26.05.2009 19:36)
    Horn to ja bym ominął - Antarktyda ciekawa...
  9. dino
    dino (26.05.2009 19:35)
    Witam na Kolumberze!
    zapraszam do wspólnego podróżowania :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 19:34)
    no tak - nie masz internetu - nie żyjesz :))