Komentarze użytkownika dino, strona 886
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
23 piętra dokładnie, około 75 metrów
-
czary mary, hokus pokus...
i stoliczku nakryj się!!! :)))
-
szlaczek przez środek Piotrusiu! :)))
-
rozkaz!!!
-
wiem, że mi trzy punkty zniknęły :))
nie żebym był drobiazgowy..... :)
-
chyba ciut więcej :))
widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe...
-
no i Kopciuszek gubiąc buciki ucieka :))
-
chyba nie - widziałem jak był zalogowany, potem ubyło mi punktów i wyśledziłem, że zniknęły jego komentarze do zdjęć
-
no były, nie nyły :))
-
no to ja Was zaskoczę - mieszkałem na Ścianie Wschodniej na 18 piętrze (rodzice jeszcze tam są) - do połowy lat 70tych to nyły podobno najwyższe budynki mieszkalne w Europie
jak WRZESIEŃ dojdzie do skutku to pączki stawiam!
-
23 piętra dokładnie, około 75 metrów
-
czary mary, hokus pokus...
i stoliczku nakryj się!!! :))) -
szlaczek przez środek Piotrusiu! :)))
-
rozkaz!!!
-
wiem, że mi trzy punkty zniknęły :))
nie żebym był drobiazgowy..... :) -
chyba ciut więcej :))
widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe... -
no i Kopciuszek gubiąc buciki ucieka :))
-
chyba nie - widziałem jak był zalogowany, potem ubyło mi punktów i wyśledziłem, że zniknęły jego komentarze do zdjęć
-
no były, nie nyły :))
-
no to ja Was zaskoczę - mieszkałem na Ścianie Wschodniej na 18 piętrze (rodzice jeszcze tam są) - do połowy lat 70tych to nyły podobno najwyższe budynki mieszkalne w Europie
jak WRZESIEŃ dojdzie do skutku to pączki stawiam!