Komentarze użytkownika dino, strona 886

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 1:06)
    23 piętra dokładnie, około 75 metrów
  2. dino
    dino (28.05.2009 1:04)
    czary mary, hokus pokus...

    i stoliczku nakryj się!!! :)))
  3. dino
    dino (28.05.2009 1:00)
    szlaczek przez środek Piotrusiu! :)))
  4. dino
    dino (28.05.2009 0:58)
    rozkaz!!!
  5. dino
    dino (28.05.2009 0:57)
    wiem, że mi trzy punkty zniknęły :))
    nie żebym był drobiazgowy..... :)
  6. dino
    dino (28.05.2009 0:56)
    chyba ciut więcej :))

    widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe...
  7. dino
    dino (28.05.2009 0:54)
    no i Kopciuszek gubiąc buciki ucieka :))
  8. dino
    dino (28.05.2009 0:47)
    chyba nie - widziałem jak był zalogowany, potem ubyło mi punktów i wyśledziłem, że zniknęły jego komentarze do zdjęć
  9. dino
    dino (28.05.2009 0:46)
    no były, nie nyły :))
  10. dino
    dino (28.05.2009 0:44)
    no to ja Was zaskoczę - mieszkałem na Ścianie Wschodniej na 18 piętrze (rodzice jeszcze tam są) - do połowy lat 70tych to nyły podobno najwyższe budynki mieszkalne w Europie

    jak WRZESIEŃ dojdzie do skutku to pączki stawiam!