Komentarze użytkownika dino, strona 887
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Robercie - wyraźnie masz w profilu Mimbla Pogodna :)))
-
to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
-
znane :))
-
mnie tylko szkockiej kratki brakuje :)))
Mac Leodów rzecz jasna :))
-
to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
-
jakieś Blikle pączki to latają po świecie pocztą pączkową :)
-
Marcin mapie nie przepuści :))
-
o tak :)
-
zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :))
-
pewnie lubi whiskacza
pić
:)
-
Robercie - wyraźnie masz w profilu Mimbla Pogodna :)))
-
to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
-
znane :))
-
mnie tylko szkockiej kratki brakuje :)))
Mac Leodów rzecz jasna :)) -
to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
-
jakieś Blikle pączki to latają po świecie pocztą pączkową :)
-
Marcin mapie nie przepuści :))
-
o tak :)
-
zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :))
-
pewnie lubi whiskacza
pić
:)