Komentarze użytkownika dino, strona 887

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 0:37)
    Robercie - wyraźnie masz w profilu Mimbla Pogodna :)))
  2. dino
    dino (28.05.2009 0:36)
    to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
  3. dino
    dino (28.05.2009 0:32)
    znane :))
  4. dino
    dino (28.05.2009 0:30)
    mnie tylko szkockiej kratki brakuje :)))

    Mac Leodów rzecz jasna :))
  5. dino
    dino (28.05.2009 0:27)
    to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
  6. dino
    dino (28.05.2009 0:25)
    jakieś Blikle pączki to latają po świecie pocztą pączkową :)
  7. dino
    dino (28.05.2009 0:17)
    Marcin mapie nie przepuści :))
  8. dino
    dino (28.05.2009 0:16)
    o tak :)
  9. dino
    dino (28.05.2009 0:16)
    zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :))
  10. dino
    dino (28.05.2009 0:14)
    pewnie lubi whiskacza





    pić

    :)