Komentarze użytkownika dino, strona 888
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Marcinie - nowa twarz!
-
widzę, że znacie! :))
-
city - szkoda!
-
i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
-
pewnie tak, jak górale narty :))))
-
a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
-
dzięki, że stawiacie na Warszawę :)
-
praca nie zając.....
spanie jest nudne....
-
to są takie żaby co w TYM czasie samce są niebieskie :)
takie eleganty!
-
Mimbla :)
-
Marcinie - nowa twarz!
-
widzę, że znacie! :))
-
city - szkoda!
-
i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
-
pewnie tak, jak górale narty :))))
-
a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
-
dzięki, że stawiacie na Warszawę :)
-
praca nie zając.....
spanie jest nudne.... -
to są takie żaby co w TYM czasie samce są niebieskie :)
takie eleganty! -
Mimbla :)