Komentarze użytkownika dino, strona 888

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 0:08)
    Marcinie - nowa twarz!
  2. dino
    dino (28.05.2009 0:07)
    widzę, że znacie! :))
  3. dino
    dino (28.05.2009 0:06)
    city - szkoda!
  4. dino
    dino (28.05.2009 0:01)
    i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
  5. dino
    dino (27.05.2009 23:56)
    pewnie tak, jak górale narty :))))
  6. dino
    dino (27.05.2009 23:52)
    a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
  7. dino
    dino (27.05.2009 23:48)
    dzięki, że stawiacie na Warszawę :)
  8. dino
    dino (27.05.2009 23:46)
    praca nie zając.....

    spanie jest nudne....
  9. dino
    dino (27.05.2009 23:44)
    to są takie żaby co w TYM czasie samce są niebieskie :)

    takie eleganty!
  10. dino
    dino (27.05.2009 23:43)
    Mimbla :)