Komentarze użytkownika dino, strona 885

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 1:57)
    :)))) i tę wersję znałem - świetna!
  2. dino
    dino (28.05.2009 1:45)
    ja też staram sie opisać to co jest na zdjęciu, ale ornitolog to ze mnie żaden, albo inny specjalista...:)
  3. dino
    dino (28.05.2009 1:39)
    i nasza wiedza szerszą się stała :))
  4. dino
    dino (28.05.2009 1:37)
    i Św Paweł Listy do nich pisał....
  5. dino
    dino (28.05.2009 1:33)
    ukradli - dlatego teraz takie zasieki :)))
  6. dino
    dino (28.05.2009 1:28)
    grasujesz na mokradłach? uważaj na komary :)))

    dzięki!
  7. dino
    dino (28.05.2009 1:16)
    byłem szybszy i już sie pod podróżą wpisałem :))
  8. dino
    dino (28.05.2009 1:13)
    Gazownia na Woli,
    u mnie przy Górnośląskiej była 100 letnia fabryka - no rudera i teraz jest apartamentowiec :)
  9. dino
    dino (28.05.2009 1:11)
    widziałęm dzisiaj wpis Kolumberki pod podróżą Awaria - podróż Nowy Jork bobi i Zakopane Arnolda są odzyskiwane.... i władze są w kontakcei, że tak powiem :)
  10. dino
    dino (28.05.2009 1:08)
    dzisiaj już było kilka odgrzanych - zajrzyj pod żaby... ;)