Komentarze użytkownika dino, strona 885
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:)))) i tę wersję znałem - świetna!
-
ja też staram sie opisać to co jest na zdjęciu, ale ornitolog to ze mnie żaden, albo inny specjalista...:)
-
i nasza wiedza szerszą się stała :))
-
i Św Paweł Listy do nich pisał....
-
ukradli - dlatego teraz takie zasieki :)))
-
grasujesz na mokradłach? uważaj na komary :)))
dzięki!
-
byłem szybszy i już sie pod podróżą wpisałem :))
-
Gazownia na Woli,
u mnie przy Górnośląskiej była 100 letnia fabryka - no rudera i teraz jest apartamentowiec :)
-
widziałęm dzisiaj wpis Kolumberki pod podróżą Awaria - podróż Nowy Jork bobi i Zakopane Arnolda są odzyskiwane.... i władze są w kontakcei, że tak powiem :)
-
dzisiaj już było kilka odgrzanych - zajrzyj pod żaby... ;)
-
:)))) i tę wersję znałem - świetna!
-
ja też staram sie opisać to co jest na zdjęciu, ale ornitolog to ze mnie żaden, albo inny specjalista...:)
-
i nasza wiedza szerszą się stała :))
-
i Św Paweł Listy do nich pisał....
-
ukradli - dlatego teraz takie zasieki :)))
-
grasujesz na mokradłach? uważaj na komary :)))
dzięki! -
byłem szybszy i już sie pod podróżą wpisałem :))
-
Gazownia na Woli,
u mnie przy Górnośląskiej była 100 letnia fabryka - no rudera i teraz jest apartamentowiec :) -
widziałęm dzisiaj wpis Kolumberki pod podróżą Awaria - podróż Nowy Jork bobi i Zakopane Arnolda są odzyskiwane.... i władze są w kontakcei, że tak powiem :)
-
dzisiaj już było kilka odgrzanych - zajrzyj pod żaby... ;)