Komentarze użytkownika dino, strona 884

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 20:16)
    no właśnie o to chciałem zapytać - ta długa lista była naprawdę suuuper!!!
  2. dino
    dino (28.05.2009 19:55)
    przy dzisiejszej pogodzie to rarytas!
  3. dino
    dino (28.05.2009 15:57)
    miałem tragiczny dostęp do netu...
  4. dino
    dino (28.05.2009 15:53)
    karen i szczesciorki - dzięki :)
  5. dino
    dino (28.05.2009 14:32)
    Witaj :)
  6. dino
    dino (28.05.2009 10:48)
    to żeś mile czas spędził Zfieszu z małżonką na Końcu Polski... :)
    Świetna relacja jak zwykle - zdjątka przejrzę później, bo czas goni do zajęć...

    Dzięki za relację!
  7. dino
    dino (28.05.2009 10:30)
    Dzień Dobry!!!
  8. dino
    dino (28.05.2009 10:30)
    Dzień Dobry!!!
  9. dino
    dino (28.05.2009 2:04)
    ja wstaję zazwyczaj 6.40 :)

    dla mnie optimum 4,5 - 6 godzin

    powtarzam w kółko - spanie jest nudne :))
  10. dino
    dino (28.05.2009 2:00)
    Marysiu, pięknie to podałaś. Zdjęcia to już jutro, ale tekst bardzo okraszony rodzynkami dobrze się czyta.
    Nie wiedziałem o Muzeum Hymnu w Będominie +