Komentarze użytkownika dino, strona 884
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
no właśnie o to chciałem zapytać - ta długa lista była naprawdę suuuper!!!
-
przy dzisiejszej pogodzie to rarytas!
-
miałem tragiczny dostęp do netu...
-
karen i szczesciorki - dzięki :)
-
Witaj :)
-
to żeś mile czas spędził Zfieszu z małżonką na Końcu Polski... :)
Świetna relacja jak zwykle - zdjątka przejrzę później, bo czas goni do zajęć...
Dzięki za relację!
-
Dzień Dobry!!!
-
Dzień Dobry!!!
-
ja wstaję zazwyczaj 6.40 :)
dla mnie optimum 4,5 - 6 godzin
powtarzam w kółko - spanie jest nudne :))
-
Marysiu, pięknie to podałaś. Zdjęcia to już jutro, ale tekst bardzo okraszony rodzynkami dobrze się czyta.
Nie wiedziałem o Muzeum Hymnu w Będominie +
-
no właśnie o to chciałem zapytać - ta długa lista była naprawdę suuuper!!!
-
przy dzisiejszej pogodzie to rarytas!
-
miałem tragiczny dostęp do netu...
-
karen i szczesciorki - dzięki :)
-
Witaj :)
-
to żeś mile czas spędził Zfieszu z małżonką na Końcu Polski... :)
Świetna relacja jak zwykle - zdjątka przejrzę później, bo czas goni do zajęć...
Dzięki za relację! -
Dzień Dobry!!!
-
Dzień Dobry!!!
-
ja wstaję zazwyczaj 6.40 :)
dla mnie optimum 4,5 - 6 godzin
powtarzam w kółko - spanie jest nudne :)) -
Marysiu, pięknie to podałaś. Zdjęcia to już jutro, ale tekst bardzo okraszony rodzynkami dobrze się czyta.
Nie wiedziałem o Muzeum Hymnu w Będominie +