Komentarze użytkownika dino, strona 883

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 21:46)
    piękną nową Kolumberkę mamy Panowie!
  2. dino
    dino (28.05.2009 21:45)
    Agnieszko - dzięki :)
  3. dino
    dino (28.05.2009 21:44)
    istnieje niestety taki przykry stereotyp o nas ze stolicy....

    ja nie chę być w tej szufladce, a do Warszawy warto przyjechać... :)
  4. dino
    dino (28.05.2009 21:40)
    poczęstuj nas większym kawałkiem, bo jesteśmy głodni wrażeń :))))

    witaj!
  5. dino
    dino (28.05.2009 21:38)
    przedarł się jednak ... :)
  6. dino
    dino (28.05.2009 21:36)
    to podstawa edukacji.... :))
  7. dino
    dino (28.05.2009 21:35)
    "....
    Gdzie jest słonko kiedy śpi
    Czy wilk zawsze bywa zły
    Dokąd tupta nocą jeż
    Możesz wiedzieć jeśli chcesz

    Domowe przedszkole...."
  8. dino
    dino (28.05.2009 21:32)
    Iwonko - myślę że to słonko jest turystą i śpi, gdzie chce, ja akurat nakryłem je w tym miejscu :))

    dzięki za tę linijkę +++ :))
  9. dino
    dino (28.05.2009 20:38)
    gdyby tak można było ustawiać sobie własną długość historii w profilu i żeby to było zapamiętywane, bo jak się przeładuje stronę, to trzeba za każdym przewinąć kawałek listy do momentu, gdzie można ją rozwinąć,

    przypominam się ze znacznikiem na zdjęciu przy przeglądaniu zdjęć innych użytkowników

    a i jeszcze ze względów porządkowych fajnie byłoby oglądać własne zdjęcia w większej ilości naraz - nie 20 szt., ale np. 50-10 - dużo szybciej wtedy można dotrzeć do własnych zdjęć luzem nie podczepionych do żadnej podróży
  10. dino
    dino (28.05.2009 20:29)
    na pierwszej stronie Kolumbera moje zdjęcie jest po prawej względem zdjęcia Hopperka z wróbelkiem z parku.
    Mój myszołów ciekawie łypie na niego oczkami... :)))