Komentarze użytkownika dino, strona 883
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
piękną nową Kolumberkę mamy Panowie!
-
Agnieszko - dzięki :)
-
istnieje niestety taki przykry stereotyp o nas ze stolicy....
ja nie chę być w tej szufladce, a do Warszawy warto przyjechać... :)
-
poczęstuj nas większym kawałkiem, bo jesteśmy głodni wrażeń :))))
witaj!
-
przedarł się jednak ... :)
-
to podstawa edukacji.... :))
-
"....
Gdzie jest słonko kiedy śpi
Czy wilk zawsze bywa zły
Dokąd tupta nocą jeż
Możesz wiedzieć jeśli chcesz
Domowe przedszkole...."
-
Iwonko - myślę że to słonko jest turystą i śpi, gdzie chce, ja akurat nakryłem je w tym miejscu :))
dzięki za tę linijkę +++ :))
-
gdyby tak można było ustawiać sobie własną długość historii w profilu i żeby to było zapamiętywane, bo jak się przeładuje stronę, to trzeba za każdym przewinąć kawałek listy do momentu, gdzie można ją rozwinąć,
przypominam się ze znacznikiem na zdjęciu przy przeglądaniu zdjęć innych użytkowników
a i jeszcze ze względów porządkowych fajnie byłoby oglądać własne zdjęcia w większej ilości naraz - nie 20 szt., ale np. 50-10 - dużo szybciej wtedy można dotrzeć do własnych zdjęć luzem nie podczepionych do żadnej podróży
-
na pierwszej stronie Kolumbera moje zdjęcie jest po prawej względem zdjęcia Hopperka z wróbelkiem z parku.
Mój myszołów ciekawie łypie na niego oczkami... :)))
-
piękną nową Kolumberkę mamy Panowie!
-
Agnieszko - dzięki :)
-
istnieje niestety taki przykry stereotyp o nas ze stolicy....
ja nie chę być w tej szufladce, a do Warszawy warto przyjechać... :) -
poczęstuj nas większym kawałkiem, bo jesteśmy głodni wrażeń :))))
witaj! -
przedarł się jednak ... :)
-
to podstawa edukacji.... :))
-
"....
Gdzie jest słonko kiedy śpi
Czy wilk zawsze bywa zły
Dokąd tupta nocą jeż
Możesz wiedzieć jeśli chcesz
Domowe przedszkole...." -
Iwonko - myślę że to słonko jest turystą i śpi, gdzie chce, ja akurat nakryłem je w tym miejscu :))
dzięki za tę linijkę +++ :)) -
gdyby tak można było ustawiać sobie własną długość historii w profilu i żeby to było zapamiętywane, bo jak się przeładuje stronę, to trzeba za każdym przewinąć kawałek listy do momentu, gdzie można ją rozwinąć,
przypominam się ze znacznikiem na zdjęciu przy przeglądaniu zdjęć innych użytkowników
a i jeszcze ze względów porządkowych fajnie byłoby oglądać własne zdjęcia w większej ilości naraz - nie 20 szt., ale np. 50-10 - dużo szybciej wtedy można dotrzeć do własnych zdjęć luzem nie podczepionych do żadnej podróży -
na pierwszej stronie Kolumbera moje zdjęcie jest po prawej względem zdjęcia Hopperka z wróbelkiem z parku.
Mój myszołów ciekawie łypie na niego oczkami... :)))