Komentarze użytkownika dino, strona 882
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:(( - może dopiero w czerwcu..
-
Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...
-
ładnie!
-
ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
-
Sławek wziął piórka i odkurza :))
-
mamy tu złotowłose i kruczoczarne i paru rudzielców
brunetkę chętnie powitamy w naszym gronie :)))
witaj!
-
właśnie mu mówi, że ją głowa boli... :))
-
z wzajemnością :))
-
kasy - dzięki :)
-
kasy - dzięki :)
-
:(( - może dopiero w czerwcu..
-
Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...
-
ładnie!
-
ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
-
Sławek wziął piórka i odkurza :))
-
mamy tu złotowłose i kruczoczarne i paru rudzielców
brunetkę chętnie powitamy w naszym gronie :)))
witaj! -
właśnie mu mówi, że ją głowa boli... :))
-
z wzajemnością :))
-
kasy - dzięki :)
-
kasy - dzięki :)