Komentarze użytkownika dino, strona 882

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.05.2009 23:07)
    :(( - może dopiero w czerwcu..
  2. dino
    dino (28.05.2009 22:59)
    Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...
  3. dino
    dino (28.05.2009 22:36)
    ładnie!
  4. dino
    dino (28.05.2009 22:29)
    ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
  5. dino
    dino (28.05.2009 22:28)
    Sławek wziął piórka i odkurza :))
  6. dino
    dino (28.05.2009 22:22)
    mamy tu złotowłose i kruczoczarne i paru rudzielców
    brunetkę chętnie powitamy w naszym gronie :)))

    witaj!
  7. dino
    dino (28.05.2009 22:20)
    właśnie mu mówi, że ją głowa boli... :))
  8. dino
    dino (28.05.2009 22:14)
    z wzajemnością :))
  9. dino
    dino (28.05.2009 21:47)
    kasy - dzięki :)
  10. dino
    dino (28.05.2009 21:47)
    kasy - dzięki :)