Komentarze użytkownika dino, strona 881

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 0:26)
    gość z dom, kość w dom... :)
  2. dino
    dino (29.05.2009 0:25)
    jaka wystawka :)
  3. dino
    dino (29.05.2009 0:24)
    nasłuchałem się kiedyś od pradziadka.... takie dobre wiadro utopił.....
  4. dino
    dino (29.05.2009 0:23)
    dla mnie mechanika....maszyna prosta :)

    duży plus!
  5. dino
    dino (29.05.2009 0:20)
    kręcenie korbą - prawdziwa atrakcja, a jak utopisz wiaderko to .... :)
  6. dino
    dino (29.05.2009 0:19)
    podróż Everglades uważam za zamkniętą !!!
  7. dino
    dino (29.05.2009 0:15)
    znaczy komplecik!

    zastanawiam się nad funkcją moderatora społecznego... :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 0:14)
    już się nie czepiałem, że.....
  9. dino
    dino (29.05.2009 0:04)
    no to podróż uważam za zamkniętą !!!

    dopisałem co nieco :)
  10. dino
    dino (28.05.2009 23:08)
    karen zaczyna nadawać na naszej fali :))