Komentarze użytkownika dino, strona 881
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
gość z dom, kość w dom... :)
-
jaka wystawka :)
-
nasłuchałem się kiedyś od pradziadka.... takie dobre wiadro utopił.....
-
dla mnie mechanika....maszyna prosta :)
duży plus!
-
kręcenie korbą - prawdziwa atrakcja, a jak utopisz wiaderko to .... :)
-
podróż Everglades uważam za zamkniętą !!!
-
znaczy komplecik!
zastanawiam się nad funkcją moderatora społecznego... :)
-
już się nie czepiałem, że.....
-
no to podróż uważam za zamkniętą !!!
dopisałem co nieco :)
-
karen zaczyna nadawać na naszej fali :))
-
gość z dom, kość w dom... :)
-
jaka wystawka :)
-
nasłuchałem się kiedyś od pradziadka.... takie dobre wiadro utopił.....
-
dla mnie mechanika....maszyna prosta :)
duży plus! -
kręcenie korbą - prawdziwa atrakcja, a jak utopisz wiaderko to .... :)
-
podróż Everglades uważam za zamkniętą !!!
-
znaczy komplecik!
zastanawiam się nad funkcją moderatora społecznego... :) -
już się nie czepiałem, że.....
-
no to podróż uważam za zamkniętą !!!
dopisałem co nieco :) -
karen zaczyna nadawać na naszej fali :))