Komentarze użytkownika dino, strona 880

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 0:54)
    "...Dwa zdjecia zostawilam sobie "na deser " , na wieczorne delektowanie sie : ..."

    a wieczornego delektowania nie ma :'(
  2. dino
    dino (29.05.2009 0:39)
    fajne zdjęcie - nie rozumiem? bez plusików?
  3. dino
    dino (29.05.2009 0:37)
    tarka :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 0:37)
    u babci na strychu gdzieś jeszcze taka leży...
  5. dino
    dino (29.05.2009 0:36)
    używałem takiej jak ciąłem saradelę dla królików :)
  6. dino
    dino (29.05.2009 0:32)
    wzory holenderskie... :)
  7. dino
    dino (29.05.2009 0:32)
    za historię :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 0:30)
    halo! okno tu jest!
  9. dino
    dino (29.05.2009 0:29)
    napewno długie włosy :))
  10. dino
    dino (29.05.2009 0:27)
    i jeszcze Mimbli tu nie było?? :))