Komentarze użytkownika dino, strona 880
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
fajne zdjęcie - nie rozumiem? bez plusików?
-
tarka :)
-
u babci na strychu gdzieś jeszcze taka leży...
-
używałem takiej jak ciąłem saradelę dla królików :)
-
wzory holenderskie... :)
-
za historię :)
-
halo! okno tu jest!
-
napewno długie włosy :))
-
i jeszcze Mimbli tu nie było?? :))
-
fajne zdjęcie - nie rozumiem? bez plusików?
-
tarka :)
-
u babci na strychu gdzieś jeszcze taka leży...
-
używałem takiej jak ciąłem saradelę dla królików :)
-
wzory holenderskie... :)
-
za historię :)
-
halo! okno tu jest!
-
napewno długie włosy :))
-
i jeszcze Mimbli tu nie było?? :))
a wieczornego delektowania nie ma :'(