Komentarze użytkownika dino, strona 879
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
dawaj! chociaż powącham piankę!
-
:))
-
zdezerterował ?? :))
-
to d... :)
-
Sławek tęczę ustrzelił z balkonu,
było w kratkę jak w filmie- czasem Słońce, czasem deszcz....
-
moja połowa smacznie śpi i niczego się nie domyśla...też zazdrosna jest... :)
kajam się bardzo!
-
nigdy w życiu, ale dzisiaj taka pogoda pod psem w W-wie, że jakoś mi się śnić zachciało... :)
-
to ja się na dzisiaj pożegnam :)
Dobranoc!
-
nie krępuj się Marysiu, śmiało! :)
my lubimy wielkie dawki :)
-
"...Dwa zdjecia zostawilam sobie "na deser " , na wieczorne delektowanie sie : ..."
a wieczornego delektowania się nie ma :'(
-
dawaj! chociaż powącham piankę!
-
:))
-
zdezerterował ?? :))
-
to d... :)
-
Sławek tęczę ustrzelił z balkonu,
było w kratkę jak w filmie- czasem Słońce, czasem deszcz.... -
moja połowa smacznie śpi i niczego się nie domyśla...też zazdrosna jest... :)
kajam się bardzo! -
nigdy w życiu, ale dzisiaj taka pogoda pod psem w W-wie, że jakoś mi się śnić zachciało... :)
-
to ja się na dzisiaj pożegnam :)
Dobranoc! -
nie krępuj się Marysiu, śmiało! :)
my lubimy wielkie dawki :) -
"...Dwa zdjecia zostawilam sobie "na deser " , na wieczorne delektowanie sie : ..."
a wieczornego delektowania się nie ma :'(