Komentarze użytkownika dino, strona 879

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 1:32)
    dawaj! chociaż powącham piankę!
  2. dino
    dino (29.05.2009 1:31)
    :))
  3. dino
    dino (29.05.2009 1:30)
    zdezerterował ?? :))
  4. dino
    dino (29.05.2009 1:28)
    to d... :)
  5. dino
    dino (29.05.2009 1:28)
    Sławek tęczę ustrzelił z balkonu,
    było w kratkę jak w filmie- czasem Słońce, czasem deszcz....
  6. dino
    dino (29.05.2009 1:25)
    moja połowa smacznie śpi i niczego się nie domyśla...też zazdrosna jest... :)

    kajam się bardzo!
  7. dino
    dino (29.05.2009 1:22)
    nigdy w życiu, ale dzisiaj taka pogoda pod psem w W-wie, że jakoś mi się śnić zachciało... :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 1:13)
    to ja się na dzisiaj pożegnam :)
    Dobranoc!
  9. dino
    dino (29.05.2009 1:03)
    nie krępuj się Marysiu, śmiało! :)
    my lubimy wielkie dawki :)
  10. dino
    dino (29.05.2009 1:00)
    "...Dwa zdjecia zostawilam sobie "na deser " , na wieczorne delektowanie sie : ..."

    a wieczornego delektowania się nie ma :'(