Komentarze użytkownika dino, strona 878

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 1:54)
    piwa...i nie tyle - małe żyw...ko, z widoczną szklanką!
  2. dino
    dino (29.05.2009 1:53)
    poszła.... do ...męża.....:))
  3. dino
    dino (29.05.2009 1:52)
    wróciłem! ale zobaczę dno.... i spać!

    czołem!
  4. dino
    dino (29.05.2009 1:51)
    świnia, wykorzystuje sytuację! :)
  5. dino
    dino (29.05.2009 1:48)
    to do soboty pewnie się czas wyrówna! :)
  6. dino
    dino (29.05.2009 1:47)
    o idę do lodówki....
  7. dino
    dino (29.05.2009 1:45)
    u zfiesza nie tak późno jak u nas...
  8. dino
    dino (29.05.2009 1:43)
    coś mam w lodówce - to się pocieszę! :)
  9. dino
    dino (29.05.2009 1:40)
    że też zapachu i smaku nie da się przesłać na odległość :(
  10. dino
    dino (29.05.2009 1:36)
    dobre pytanie - wylewaj na klawiaturę! :)))