Komentarze użytkownika dino, strona 878
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
piwa...i nie tyle - małe żyw...ko, z widoczną szklanką!
-
poszła.... do ...męża.....:))
-
wróciłem! ale zobaczę dno.... i spać!
czołem!
-
świnia, wykorzystuje sytuację! :)
-
to do soboty pewnie się czas wyrówna! :)
-
o idę do lodówki....
-
u zfiesza nie tak późno jak u nas...
-
coś mam w lodówce - to się pocieszę! :)
-
że też zapachu i smaku nie da się przesłać na odległość :(
-
dobre pytanie - wylewaj na klawiaturę! :)))
-
piwa...i nie tyle - małe żyw...ko, z widoczną szklanką!
-
poszła.... do ...męża.....:))
-
wróciłem! ale zobaczę dno.... i spać!
czołem! -
świnia, wykorzystuje sytuację! :)
-
to do soboty pewnie się czas wyrówna! :)
-
o idę do lodówki....
-
u zfiesza nie tak późno jak u nas...
-
coś mam w lodówce - to się pocieszę! :)
-
że też zapachu i smaku nie da się przesłać na odległość :(
-
dobre pytanie - wylewaj na klawiaturę! :)))