Komentarze użytkownika dino, strona 877

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 18:02)
    taki spontaniczny wytrysk :)
  2. dino
    dino (29.05.2009 10:10)
    widać,
    to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :)
  3. dino
    dino (29.05.2009 10:09)
    Witaj na Kolumberze!
    Dobrego dnia, pozdrawiam!
  4. dino
    dino (29.05.2009 9:59)
    Witaj Piotrze!
    Dobrego dnia!
  5. dino
    dino (29.05.2009 9:58)
    Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
    Dobrego dnia!
  6. dino
    dino (29.05.2009 2:06)
    oj trzeba! życzę równie rozrywkowego następnego dnia!
  7. dino
    dino (29.05.2009 2:05)
    ¡hasta mañana!
  8. dino
    dino (29.05.2009 2:00)
    jak tu rano zajrzy to ci da do wiwatu!!!
    zobaczysz ;)
  9. dino
    dino (29.05.2009 1:59)
    wiesz, na butelce jest termometr - jak zimnota płynu właściwa to się szklanka pokazuje...
  10. dino
    dino (29.05.2009 1:55)
    ha ha!