Komentarze użytkownika dino, strona 877
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
taki spontaniczny wytrysk :)
-
widać,
to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :)
-
Witaj na Kolumberze!
Dobrego dnia, pozdrawiam!
-
Witaj Piotrze!
Dobrego dnia!
-
Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
Dobrego dnia!
-
oj trzeba! życzę równie rozrywkowego następnego dnia!
-
¡hasta mañana!
-
jak tu rano zajrzy to ci da do wiwatu!!!
zobaczysz ;)
-
wiesz, na butelce jest termometr - jak zimnota płynu właściwa to się szklanka pokazuje...
-
ha ha!
-
taki spontaniczny wytrysk :)
-
widać,
to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :) -
Witaj na Kolumberze!
Dobrego dnia, pozdrawiam! -
Witaj Piotrze!
Dobrego dnia! -
Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
Dobrego dnia! -
oj trzeba! życzę równie rozrywkowego następnego dnia!
-
¡hasta mañana!
-
jak tu rano zajrzy to ci da do wiwatu!!!
zobaczysz ;) -
wiesz, na butelce jest termometr - jak zimnota płynu właściwa to się szklanka pokazuje...
-
ha ha!