Komentarze użytkownika dino, strona 876
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
codzieninny :)
-
ja wiem - pomiędzy Wspólną, a Św. Barbary, niedaleko E. Plater
-
zgoda! :)
-
widzę, to dobry przyczynek do dyskusji :))
ale znalazłaś się w dobrym czasie i miejscu... :)
-
bywają takie samoczynne wytryski ropy naftowej...
-
ale o co chodzi??
dopiero trzecie znaczenie się wszystkim kojarzy jako pierwsze:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2541130 :)))
-
w szacie zimowej wygląda imponująco :)
-
ładne kolorki nieba :)
-
guwernantki też nie miałem :))
-
smakowite te szyszeczki :)
-
codzieninny :)
-
ja wiem - pomiędzy Wspólną, a Św. Barbary, niedaleko E. Plater
-
zgoda! :)
-
widzę, to dobry przyczynek do dyskusji :))
ale znalazłaś się w dobrym czasie i miejscu... :) -
bywają takie samoczynne wytryski ropy naftowej...
-
ale o co chodzi??
dopiero trzecie znaczenie się wszystkim kojarzy jako pierwsze:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2541130 :)))
-
w szacie zimowej wygląda imponująco :)
-
ładne kolorki nieba :)
-
guwernantki też nie miałem :))
-
smakowite te szyszeczki :)