Komentarze użytkownika dino, strona 876

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 21:41)
    codzieninny :)
  2. dino
    dino (29.05.2009 21:40)
    ja wiem - pomiędzy Wspólną, a Św. Barbary, niedaleko E. Plater
  3. dino
    dino (29.05.2009 21:29)
    zgoda! :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 21:10)
    widzę, to dobry przyczynek do dyskusji :))

    ale znalazłaś się w dobrym czasie i miejscu... :)
  5. dino
    dino (29.05.2009 20:30)
    bywają takie samoczynne wytryski ropy naftowej...
  6. dino
    dino (29.05.2009 20:14)
    ale o co chodzi??
    dopiero trzecie znaczenie się wszystkim kojarzy jako pierwsze:
    http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2541130 :)))
  7. dino
    dino (29.05.2009 18:30)
    w szacie zimowej wygląda imponująco :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 18:14)
    ładne kolorki nieba :)
  9. dino
    dino (29.05.2009 18:06)
    guwernantki też nie miałem :))
  10. dino
    dino (29.05.2009 18:04)
    smakowite te szyszeczki :)