Komentarze użytkownika dino, strona 875

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 22:55)
    ¡Muchas gracias!
    ¡Me quedo alegre de que lo te gusta!
  2. dino
    dino (29.05.2009 22:46)
    interesujące!
  3. dino
    dino (29.05.2009 22:45)
    a mnie ten widoczek bardzo :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 22:45)
    też dobre
  5. dino
    dino (29.05.2009 22:44)
    za Sławkiem!
  6. dino
    dino (29.05.2009 22:44)
    niby miało być!
  7. dino
    dino (29.05.2009 22:44)
    nieby kolorowe, ale tak nie bardzo... :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 22:42)
    czasem to zalotny prezent - żółny tak mają, a tu może tylko karmienie...
  9. dino
    dino (29.05.2009 22:41)
    no proszę i wcale nie przemysłowy jak niektórzy dodają.... :)
  10. dino
    dino (29.05.2009 21:43)
    przez to odbicie w wodzie zatraca się głębię...