Komentarze użytkownika dino, strona 874
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
masz trochę tych fajnych widoczków :)
-
które to z księżycowych mórz:
Chmur Mare Nubium
Deszczów Mare Imbrium
Jasności Mare Serenitatis
Nektaru Mare Nectaris
Oparów Mare Vaporum
Przesileń Mare Crisium
Spokoju Mare Tranquillitatis
Wilgoci Mare Humorum
Zimna Mare Frigoris
Obfitości Mare Fecunditatis???
-
jak się wyrywa do słonka :)
-
leży tego śniegu jeszcze...
-
a witojcie panocku!
-
i nadal zapas w lodówce! :)
-
przedziwne kształy natury :)
-
ja naświetlałbym troszkę dłużej :)
-
hej tam na Gieeeewoncieee....:)
-
coś mi się przestawiło jak robiłem podpis, bo sprawdzałem :)
-
masz trochę tych fajnych widoczków :)
-
które to z księżycowych mórz:
Chmur Mare Nubium
Deszczów Mare Imbrium
Jasności Mare Serenitatis
Nektaru Mare Nectaris
Oparów Mare Vaporum
Przesileń Mare Crisium
Spokoju Mare Tranquillitatis
Wilgoci Mare Humorum
Zimna Mare Frigoris
Obfitości Mare Fecunditatis???
-
jak się wyrywa do słonka :)
-
leży tego śniegu jeszcze...
-
a witojcie panocku!
-
i nadal zapas w lodówce! :)
-
przedziwne kształy natury :)
-
ja naświetlałbym troszkę dłużej :)
-
hej tam na Gieeeewoncieee....:)
-
coś mi się przestawiło jak robiłem podpis, bo sprawdzałem :)