Komentarze użytkownika dino, strona 874

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 23:21)
    masz trochę tych fajnych widoczków :)
  2. dino
    dino (29.05.2009 23:20)
    które to z księżycowych mórz:

    Chmur Mare Nubium
    Deszczów Mare Imbrium
    Jasności Mare Serenitatis
    Nektaru Mare Nectaris
    Oparów Mare Vaporum
    Przesileń Mare Crisium
    Spokoju Mare Tranquillitatis
    Wilgoci Mare Humorum
    Zimna Mare Frigoris
    Obfitości Mare Fecunditatis???
  3. dino
    dino (29.05.2009 23:15)
    jak się wyrywa do słonka :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 23:14)
    leży tego śniegu jeszcze...
  5. dino
    dino (29.05.2009 23:11)
    a witojcie panocku!
  6. dino
    dino (29.05.2009 23:08)
    i nadal zapas w lodówce! :)
  7. dino
    dino (29.05.2009 23:05)
    przedziwne kształy natury :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 23:05)
    ja naświetlałbym troszkę dłużej :)
  9. dino
    dino (29.05.2009 23:04)
    hej tam na Gieeeewoncieee....:)
  10. dino
    dino (29.05.2009 22:58)
    coś mi się przestawiło jak robiłem podpis, bo sprawdzałem :)