Komentarze użytkownika dino, strona 873

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (29.05.2009 23:43)
    dobra maszyna, dobra...
  2. dino
    dino (29.05.2009 23:42)
    słyszałem :)
  3. dino
    dino (29.05.2009 23:42)
    lubię taką wełnianą :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 23:41)
    przed:
    http://wyborcza.pl/1,91446,6657077,Tatry__Giewont_od_1_czerwca_zamkniety_dla_turystow.html
  5. dino
    dino (29.05.2009 23:40)
    to właśnie ucieka :)))
  6. dino
    dino (29.05.2009 23:39)
    taki spacer by się teraz przydał :)
  7. dino
    dino (29.05.2009 23:33)
    ...chcę oglądać Twoje nogi....nogi nogi nogi....
  8. dino
    dino (29.05.2009 23:25)
    byłeś już po renowacji? mają umacniać fundament, bo się odchylił od pionu o 12 cm...
  9. dino
    dino (29.05.2009 23:24)
    lubię takie suchotniki :)
  10. dino
    dino (29.05.2009 23:24)
    z pewością nie!