Komentarze użytkownika dino, strona 872
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
nigdy nie padało jak tam bywałem...
-
jeśli mógłbym coś zasugerować to nie są Schodzy Hiszpańskie, tylko Fontanna di Trevi,
skoryguj proszę opis,
podrawiam :)
-
Gosiu, jeśli możesz pozbywaj się tych napisów na zdjęciach... ;)
-
a blask taki z wody bije!
-
ktoś się źle zabrał do roboty... :)
-
w takim razie dobranoc :)
-
mój kolega geolog to miałby o czym mówić...:)
-
a ludzie to muszą się drapać na wieżę :)
-
dla nich to chleb powszedni... :)
-
nigdy nie padało jak tam bywałem...
-
jeśli mógłbym coś zasugerować to nie są Schodzy Hiszpańskie, tylko Fontanna di Trevi,
skoryguj proszę opis,
podrawiam :) -
Gosiu, jeśli możesz pozbywaj się tych napisów na zdjęciach... ;)
-
a blask taki z wody bije!
-
ktoś się źle zabrał do roboty... :)
-
w takim razie dobranoc :)
-
mój kolega geolog to miałby o czym mówić...:)
-
a ludzie to muszą się drapać na wieżę :)
-
dla nich to chleb powszedni... :)
skoryguj proszę opis, proszę
podrawiam :)