Komentarze użytkownika dino, strona 872

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (30.05.2009 0:10)
    i tutaj drobna poprawka potrzebna - to z całą pewnością kolumnada Pl. Św, Marka w Wenecji

    skoryguj proszę opis, proszę
    podrawiam :)
  2. dino
    dino (30.05.2009 0:08)
    nigdy nie padało jak tam bywałem...
  3. dino
    dino (30.05.2009 0:08)
    jeśli mógłbym coś zasugerować to nie są Schodzy Hiszpańskie, tylko Fontanna di Trevi,
    skoryguj proszę opis,
    podrawiam :)
  4. dino
    dino (30.05.2009 0:03)
    Gosiu, jeśli możesz pozbywaj się tych napisów na zdjęciach... ;)
  5. dino
    dino (29.05.2009 23:57)
    a blask taki z wody bije!
  6. dino
    dino (29.05.2009 23:56)
    ktoś się źle zabrał do roboty... :)
  7. dino
    dino (29.05.2009 23:52)
    w takim razie dobranoc :)
  8. dino
    dino (29.05.2009 23:48)
    mój kolega geolog to miałby o czym mówić...:)
  9. dino
    dino (29.05.2009 23:46)
    a ludzie to muszą się drapać na wieżę :)
  10. dino
    dino (29.05.2009 23:46)
    dla nich to chleb powszedni... :)