Komentarze użytkownika dino, strona 871
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
a może w kwadracie byłoby lepiej?
-
ukryta bardzo...
-
to z której strony mieli być ci nieliczni sprawiedliwi ??
-
widoczek piękny! wykorzystane miejsce na miasteczko :)
-
piękny rysunek tych wydm!
-
dobre - co do napisu to pisałem w innym miejscu :)
-
niezłe!
-
ale cacy obrazek, miodzio! :)
-
Jolu, jeśli możesz to wyłączaj te napisy na zdjęciach, proszę :)
-
o! ja już wcześniej :)
-
a może w kwadracie byłoby lepiej?
-
ukryta bardzo...
-
to z której strony mieli być ci nieliczni sprawiedliwi ??
-
widoczek piękny! wykorzystane miejsce na miasteczko :)
-
piękny rysunek tych wydm!
-
dobre - co do napisu to pisałem w innym miejscu :)
-
niezłe!
-
ale cacy obrazek, miodzio! :)
-
Jolu, jeśli możesz to wyłączaj te napisy na zdjęciach, proszę :)
-
o! ja już wcześniej :)