Komentarze użytkownika dino, strona 871

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (30.05.2009 0:33)
    a może w kwadracie byłoby lepiej?
  2. dino
    dino (30.05.2009 0:32)
    ukryta bardzo...
  3. dino
    dino (30.05.2009 0:31)
    to z której strony mieli być ci nieliczni sprawiedliwi ??
  4. dino
    dino (30.05.2009 0:30)
    widoczek piękny! wykorzystane miejsce na miasteczko :)
  5. dino
    dino (30.05.2009 0:27)
    piękny rysunek tych wydm!
  6. dino
    dino (30.05.2009 0:19)
    dobre - co do napisu to pisałem w innym miejscu :)
  7. dino
    dino (30.05.2009 0:18)
    niezłe!
  8. dino
    dino (30.05.2009 0:17)
    ale cacy obrazek, miodzio! :)
  9. dino
    dino (30.05.2009 0:15)
    Jolu, jeśli możesz to wyłączaj te napisy na zdjęciach, proszę :)
  10. dino
    dino (30.05.2009 0:14)
    o! ja już wcześniej :)