Komentarze użytkownika dino, strona 870

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (30.05.2009 0:44)
    ładne zestawienie
  2. dino
    dino (30.05.2009 0:44)
    ciekawe te schodki .... do nieba....:)
  3. dino
    dino (30.05.2009 0:43)
    niezłe!
  4. dino
    dino (30.05.2009 0:42)
    pochmurne
  5. dino
    dino (30.05.2009 0:42)
    :))
  6. dino
    dino (30.05.2009 0:41)
    tonacja utrzymana :))
  7. dino
    dino (30.05.2009 0:40)
    o tak dobrze!
  8. dino
    dino (30.05.2009 0:40)
    dziwne proporcje ma ten budynek...
  9. dino
    dino (30.05.2009 0:39)
    widać, że złoto :)
  10. dino
    dino (30.05.2009 0:34)
    no to nie jest dobry przykład... :)