Komentarze użytkownika dino, strona 869
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
chciałaby dusza tak od razu do raju :)
-
doceniam poświęcenie :)
na tym to polega...
-
dobra kompozycja
-
i to też wróciło :)
-
teraz nie miałem żadnych skojarzeń, ale jak chcesz to jeszcze kępka na pierwszym planie...
-
piękna to musi być wycieczka :)
-
szybka bestia, nie powiem :)))
-
coś jest w tej kompozycji
-
żeby tej tablicy na bramie nie było...
-
jaki porządek!
-
chciałaby dusza tak od razu do raju :)
-
doceniam poświęcenie :)
na tym to polega... -
dobra kompozycja
-
i to też wróciło :)
-
teraz nie miałem żadnych skojarzeń, ale jak chcesz to jeszcze kępka na pierwszym planie...
-
piękna to musi być wycieczka :)
-
szybka bestia, nie powiem :)))
-
coś jest w tej kompozycji
-
żeby tej tablicy na bramie nie było...
-
jaki porządek!