Komentarze użytkownika dino, strona 868

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (30.05.2009 15:13)
    Jolu - żołny poznam na kilometr - tylko przykład podałem... :)
  2. dino
    dino (30.05.2009 13:07)
    Iwonce można podesłać linka do tej kolejki z Ohio - tam to ludzie mają pełne gacie :)))
  3. dino
    dino (30.05.2009 12:58)
    dno i syf!
  4. dino
    dino (30.05.2009 12:52)
    pewnie, że tak!
    chciałem odwiedzić Petrę w 2007 roku jak byliśmy z rodziną w Egipcie, ale upały były takie (sierpień), że odpuściliśmy...
  5. dino
    dino (30.05.2009 12:49)
    pięknie! gratulacje! nie ma to jak praca zespołowa :)
  6. dino
    dino (30.05.2009 1:34)
    dobrej nocy ;)
  7. dino
    dino (30.05.2009 1:29)
    Zfiesz - padam na dziób, dobrej nocy :)
  8. dino
    dino (30.05.2009 1:28)
    Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
  9. dino
    dino (30.05.2009 1:20)
    zwróciłem uwagę :)
  10. dino
    dino (30.05.2009 1:13)
    wycięty kawałek budynku, pokazana góra...