Komentarze użytkownika dino, strona 868
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Jolu - żołny poznam na kilometr - tylko przykład podałem... :)
-
Iwonce można podesłać linka do tej kolejki z Ohio - tam to ludzie mają pełne gacie :)))
-
dno i syf!
-
pewnie, że tak!
chciałem odwiedzić Petrę w 2007 roku jak byliśmy z rodziną w Egipcie, ale upały były takie (sierpień), że odpuściliśmy...
-
pięknie! gratulacje! nie ma to jak praca zespołowa :)
-
dobrej nocy ;)
-
Zfiesz - padam na dziób, dobrej nocy :)
-
Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
-
zwróciłem uwagę :)
-
wycięty kawałek budynku, pokazana góra...
-
Jolu - żołny poznam na kilometr - tylko przykład podałem... :)
-
Iwonce można podesłać linka do tej kolejki z Ohio - tam to ludzie mają pełne gacie :)))
-
dno i syf!
-
pewnie, że tak!
chciałem odwiedzić Petrę w 2007 roku jak byliśmy z rodziną w Egipcie, ale upały były takie (sierpień), że odpuściliśmy... -
pięknie! gratulacje! nie ma to jak praca zespołowa :)
-
dobrej nocy ;)
-
Zfiesz - padam na dziób, dobrej nocy :)
-
Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
-
zwróciłem uwagę :)
-
wycięty kawałek budynku, pokazana góra...