Komentarze użytkownika dino, strona 867

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (30.05.2009 23:49)
    zdarzyło mi się trzy razy przejeżdżać...
  2. dino
    dino (30.05.2009 23:48)
    eeh! się przypomina człowiekowi...

    nostalgia łapie...


    :)
  3. dino
    dino (30.05.2009 23:40)
    piękny avatarek - taki stylowy :)
  4. dino
    dino (30.05.2009 23:36)
    trochę sobie Krzyśku pogadali pod Twoim zdjęciem... :))
    - świetne!
  5. dino
    dino (30.05.2009 23:34)
    nadrabiaj! - mnie nie było pół dnia i nie wiem od czego zacząć :)
  6. dino
    dino (30.05.2009 23:34)
    nad Biebrzą słyszałem określenie biebrznięci, skolumberować się - niezły neologizm :)
  7. dino
    dino (30.05.2009 23:32)
    Iwonko - Sławek ma rację... :)
  8. dino
    dino (30.05.2009 23:31)
    no i dobrze! jak to tak można zaniedbywać znajomych?? :)
  9. dino
    dino (30.05.2009 23:29)
    w końcu przyszła dzisiaj pora na Klumbera :)
  10. dino
    dino (30.05.2009 17:06)
    one lubią żwirownie, wysokie piaszczyste skarpy, np. nad Wisłą w okolicach Sandomierza, wąwozy ilaste (okolice Ostrowca Świętokrzyskiego), itp. - drążą sobie gniazda w takich piaskach

    klimat się u nas ociepla i przylatuje ich coraz więcej... co dobrze rokuje na spotkanie :)