Komentarze użytkownika dino, strona 867
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
zdarzyło mi się trzy razy przejeżdżać...
-
eeh! się przypomina człowiekowi...
nostalgia łapie...
:)
-
piękny avatarek - taki stylowy :)
-
trochę sobie Krzyśku pogadali pod Twoim zdjęciem... :))
- świetne!
-
nadrabiaj! - mnie nie było pół dnia i nie wiem od czego zacząć :)
-
nad Biebrzą słyszałem określenie biebrznięci, skolumberować się - niezły neologizm :)
-
Iwonko - Sławek ma rację... :)
-
no i dobrze! jak to tak można zaniedbywać znajomych?? :)
-
w końcu przyszła dzisiaj pora na Klumbera :)
-
one lubią żwirownie, wysokie piaszczyste skarpy, np. nad Wisłą w okolicach Sandomierza, wąwozy ilaste (okolice Ostrowca Świętokrzyskiego), itp. - drążą sobie gniazda w takich piaskach
klimat się u nas ociepla i przylatuje ich coraz więcej... co dobrze rokuje na spotkanie :)
-
zdarzyło mi się trzy razy przejeżdżać...
-
eeh! się przypomina człowiekowi...
nostalgia łapie...
:) -
piękny avatarek - taki stylowy :)
-
trochę sobie Krzyśku pogadali pod Twoim zdjęciem... :))
- świetne! -
nadrabiaj! - mnie nie było pół dnia i nie wiem od czego zacząć :)
-
nad Biebrzą słyszałem określenie biebrznięci, skolumberować się - niezły neologizm :)
-
Iwonko - Sławek ma rację... :)
-
no i dobrze! jak to tak można zaniedbywać znajomych?? :)
-
w końcu przyszła dzisiaj pora na Klumbera :)
-
one lubią żwirownie, wysokie piaszczyste skarpy, np. nad Wisłą w okolicach Sandomierza, wąwozy ilaste (okolice Ostrowca Świętokrzyskiego), itp. - drążą sobie gniazda w takich piaskach
klimat się u nas ociepla i przylatuje ich coraz więcej... co dobrze rokuje na spotkanie :)