Komentarze użytkownika dino, strona 863

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.05.2009 17:17)
    Sławku :)
  2. dino
    dino (31.05.2009 17:17)
    Sławku :)
  3. dino
    dino (31.05.2009 16:36)
    dingo :)
  4. dino
    dino (31.05.2009 16:34)
    dingo - dzięki :)
  5. dino
    dino (31.05.2009 16:19)
    .
  6. dino
    dino (31.05.2009 15:28)
    :)))
    wspaniale jest mieć znajomych, którym się chce dzielić z innymi swoimi wrażeniami...
  7. dino
    dino (31.05.2009 15:07)
    jak chcesz robić błyskawice to jest okazja :))
  8. dino
    dino (31.05.2009 12:07)
    Udanej niedzieli Wszystkim!

    .
    .
    .
  9. dino
    dino (31.05.2009 12:02)
    uff! ..... :*

    Baaardzo Dooobrego Dnia!

    .
  10. dino
    dino (31.05.2009 1:45)
    Dobranoc!