Komentarze użytkownika dino, strona 865
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
tak znamy - te naciągaczki, królewny........itd....
-
przecież pisze koleżanka, że schodziiii...od tego..... światła :)
-
głuchy telefon cholera... :))
-
w tym przypadku to o wiosłowaniu chyba...
no witaj żabo, masz duuużo do nadrobienia - zapraszam do męskiej części userów :)))
-
super - znam jedną dziewczynę na pbase, która robiła mamę misia z dwójką małych w Sekwojach w Kalifornii będąc od nich tylko kika metrów - chyba weszła na nie przez mgłe, bo widać bardzo:
http://www.pbase.com/zylen/image/52939326
-
wróciłaś pojutrze, a nie tak jak sie umawialiśmy :)))
-
za pierwszym razem byłem w Zionie sam, miałem kamerkę i kręciłem lewą reką, prowadząc jednocześnie prawą w drodze do tunelu....
automatyczna skrzynia to naprawdę przydatny wynalazek... :)
-
no i rzeczywiście szybka wycieczka to była - dla mnie w tej chwili :)))
masz fajnie, bo potencjalnie chociaż możesz wracać w to samo miejsce o różnych porach roku,
a w Bryce naprawdę bywa zimnoooooo..... :))
-
obiektyw dłuższy miałeś :)
-
to jest widok z dołu z najdłuższej pętli
-
tak znamy - te naciągaczki, królewny........itd....
-
przecież pisze koleżanka, że schodziiii...od tego..... światła :)
-
głuchy telefon cholera... :))
-
w tym przypadku to o wiosłowaniu chyba...
no witaj żabo, masz duuużo do nadrobienia - zapraszam do męskiej części userów :))) -
super - znam jedną dziewczynę na pbase, która robiła mamę misia z dwójką małych w Sekwojach w Kalifornii będąc od nich tylko kika metrów - chyba weszła na nie przez mgłe, bo widać bardzo:
http://www.pbase.com/zylen/image/52939326
-
wróciłaś pojutrze, a nie tak jak sie umawialiśmy :)))
-
za pierwszym razem byłem w Zionie sam, miałem kamerkę i kręciłem lewą reką, prowadząc jednocześnie prawą w drodze do tunelu....
automatyczna skrzynia to naprawdę przydatny wynalazek... :) -
no i rzeczywiście szybka wycieczka to była - dla mnie w tej chwili :)))
masz fajnie, bo potencjalnie chociaż możesz wracać w to samo miejsce o różnych porach roku,
a w Bryce naprawdę bywa zimnoooooo..... :)) -
obiektyw dłuższy miałeś :)
-
to jest widok z dołu z najdłuższej pętli