Komentarze użytkownika dino, strona 865

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.05.2009 0:32)
    tak znamy - te naciągaczki, królewny........itd....
  2. dino
    dino (31.05.2009 0:32)
    przecież pisze koleżanka, że schodziiii...od tego..... światła :)

  3. dino
    dino (31.05.2009 0:26)
    głuchy telefon cholera... :))
  4. dino
    dino (31.05.2009 0:25)
    w tym przypadku to o wiosłowaniu chyba...

    no witaj żabo, masz duuużo do nadrobienia - zapraszam do męskiej części userów :)))
  5. dino
    dino (31.05.2009 0:22)
    super - znam jedną dziewczynę na pbase, która robiła mamę misia z dwójką małych w Sekwojach w Kalifornii będąc od nich tylko kika metrów - chyba weszła na nie przez mgłe, bo widać bardzo:
    http://www.pbase.com/zylen/image/52939326

  6. dino
    dino (31.05.2009 0:17)
    wróciłaś pojutrze, a nie tak jak sie umawialiśmy :)))
  7. dino
    dino (31.05.2009 0:12)
    za pierwszym razem byłem w Zionie sam, miałem kamerkę i kręciłem lewą reką, prowadząc jednocześnie prawą w drodze do tunelu....
    automatyczna skrzynia to naprawdę przydatny wynalazek... :)
  8. dino
    dino (31.05.2009 0:05)
    no i rzeczywiście szybka wycieczka to była - dla mnie w tej chwili :)))

    masz fajnie, bo potencjalnie chociaż możesz wracać w to samo miejsce o różnych porach roku,
    a w Bryce naprawdę bywa zimnoooooo..... :))
  9. dino
    dino (31.05.2009 0:02)
    obiektyw dłuższy miałeś :)
  10. dino
    dino (31.05.2009 0:01)
    to jest widok z dołu z najdłuższej pętli