Komentarze użytkownika dino, strona 864
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Twoja foczka ma koleżankę.... u kunia :))
-
to prawie tak jak w moim przypadku :))
-
dziękuję! :)
teraz jest OK
-
czasem to niestety tylko ....pół .........zamku ....a nie królestwa .....:))))
-
¡Que tengas algunos sueños colorados!
-
ano :)
-
moja ma na imię Hanna :)
-
.
-
myślisz Piotruś, że jakby się tym razem nie owoce, a kwiaty zalało spirytem to byłaby lepsza nalewka??
-
jak nie siedział w kamieniu :))
-
Twoja foczka ma koleżankę.... u kunia :))
-
to prawie tak jak w moim przypadku :))
-
dziękuję! :)
teraz jest OK -
czasem to niestety tylko ....pół .........zamku ....a nie królestwa .....:))))
-
¡Que tengas algunos sueños colorados!
-
ano :)
-
moja ma na imię Hanna :)
-
.
-
myślisz Piotruś, że jakby się tym razem nie owoce, a kwiaty zalało spirytem to byłaby lepsza nalewka??
-
jak nie siedział w kamieniu :))