Komentarze użytkownika dino, strona 861

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.05.2009 18:36)
    znikam na trochę :)
  2. dino
    dino (31.05.2009 18:28)
    w moim archiwum jeszcze kilka dobrych się znajdzie...
  3. dino
    dino (31.05.2009 18:21)
    Iwonko - dzięki!
  4. dino
    dino (31.05.2009 18:18)
    Iwonka :)

    światło prowadzi....
  5. dino
    dino (31.05.2009 18:17)
    Iwonka :)
  6. dino
    dino (31.05.2009 18:17)
    dzię... ku...ję!!!
  7. dino
    dino (31.05.2009 18:15)
    Mimbla :)
  8. dino
    dino (31.05.2009 18:14)
    miło mi bardzo... :)
  9. dino
    dino (31.05.2009 18:08)
    teraz Iwonka :)
  10. dino
    dino (31.05.2009 18:08)
    i masz rację :)