Komentarze użytkownika dino, strona 862

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.05.2009 18:07)
    niektórzy stosują homeopatię - szklanka wody na wiadro spirytusu...
  2. dino
    dino (31.05.2009 18:01)
    Agnieszko :)
  3. dino
    dino (31.05.2009 18:01)
    Agnieszko :)
  4. dino
    dino (31.05.2009 18:01)
    dzięki :)
  5. dino
    dino (31.05.2009 18:01)
    i tę "namacalną" i tę ulotną...

    staram się... :))
  6. dino
    dino (31.05.2009 17:53)
    będą gołąbki ?? :)
  7. dino
    dino (31.05.2009 17:52)
    oglądam sobie zdjątka na plfoto - jakiś tydzień mnie tam nie było - zobacz:

    http://plfoto.com/1837119/zdjecie.html

    zresztą portfolio tego autora jest suuuper!
  8. dino
    dino (31.05.2009 17:34)
    widok zapierający dech - tylko pogoda mało fotograficzna...
  9. dino
    dino (31.05.2009 17:23)
    no jest jeszcze ta czynna:
    http://www.kolejka.bieszczady.pl/

    Co myślicie (kto może oczywiście) o Bieszczadach we wrześniu?? Chętnych proszę o maile na priva.
  10. dino
    dino (31.05.2009 17:18)
    nowe - po chwili odpoczynku dodałem dzisiaj trzy :)

    Sławku :)