Komentarze użytkownika dino, strona 802

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.06.2009 22:48)
    Jacku - komentarz SUPER!!!
  2. dino
    dino (05.06.2009 22:41)
    To skoro Sławku się zgodziłeś co do meritum to do roboty!!! :))
  3. dino
    dino (05.06.2009 21:58)
    bardzo...:)
  4. dino
    dino (05.06.2009 21:58)
    nie gniewaj się, ale możesz wstawiać trochę większe - oczy ciut bolą :)
  5. dino
    dino (05.06.2009 21:43)
    zagalus - dzięki :)
  6. dino
    dino (05.06.2009 20:09)
    Ok! Ok! po prostu nie jestem wandalem - odpuszczam sobie - co innego jakby drzewo zasłaniało widok na dolinkę ....... :))
  7. dino
    dino (05.06.2009 19:54)
    może to być bok jednego kościoła, dalej w stronę portu niż Plaza Real, po przeciwnej stronie Rambli - chyba mam gdzieś tę fasadę...
  8. dino
    dino (05.06.2009 19:50)
    widzisz :))
  9. dino
    dino (05.06.2009 19:45)
    coś w tym rodzaju :)))
  10. dino
    dino (05.06.2009 19:36)
    taaa, Brugia.... jeździłem kilka razy do Belgii, ale tu nie wyszło...