Komentarze użytkownika dino, strona 800

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.06.2009 1:29)
    Mimbla :)
  2. dino
    dino (06.06.2009 1:29)
    tak, jak nie jego własne...
  3. dino
    dino (06.06.2009 1:28)
    przydałby się taki różowy, co?
  4. dino
    dino (06.06.2009 1:18)
    Mimbla!
  5. dino
    dino (06.06.2009 1:10)
    Mimbla!
    rozpoczęłaś zwiedzanie... :)
    ciepło i przyjemnie na tej Florydzie, tylko żałować, że ..... u nas takiej nie ma :)
  6. dino
    dino (06.06.2009 1:08)
    za barcelońską kamieniczkę Gaudiego - gracias!
  7. dino
    dino (06.06.2009 1:07)
    Mimbla!
  8. dino
    dino (06.06.2009 1:07)
    Mimbla! :)
  9. dino
    dino (06.06.2009 1:06)
    czekały na specjalną okaję :))
  10. dino
    dino (06.06.2009 1:05)
    i to jakie, prawda ? :)