Komentarze użytkownika dino, strona 803

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.06.2009 19:35)
    piękny - jak komiks :)
  2. dino
    dino (05.06.2009 19:19)
    Cześć, witam nowego podróżnika!

    Jak coś więcej potrzebujesz - śmiało zapraszam :)
  3. dino
    dino (05.06.2009 18:53)
    Proszę szczegóły:

    Flash Used No
    Focal Length 17 mm
    Exposure Time 4.00 sec
    Aperture f/6.3
    ISO Equivalent 100

    :)
  4. dino
    dino (05.06.2009 18:05)
    ciekawe :)
  5. dino
    dino (05.06.2009 17:58)
    podobno podglądał przyrodę i tworzył konstrukcje z zapałek - mam zdjęcia z jego domu w Parc Güell...
  6. dino
    dino (05.06.2009 17:55)
    ładnie :)
  7. dino
    dino (05.06.2009 17:44)
    Moja carrie.carrie - Wielkie Dzięki!!! :)
  8. dino
    dino (05.06.2009 17:25)
    mam coś podobnego - Sewilla czeka na swój dobry czas...
  9. dino
    dino (05.06.2009 17:24)
    Sławek miał to szczęście już być w necie :))
  10. dino
    dino (05.06.2009 11:44)
    hi hi!!!

    a łapę ma..... :))