Komentarze użytkownika dino, strona 801

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.06.2009 1:05)
    o teraz zgoda! - to zapraszam na wycieczkę po Florydzie - widziałaś??
  2. dino
    dino (06.06.2009 0:55)
    oryginalne - nie ma co!
  3. dino
    dino (06.06.2009 0:48)
    o jakie miłe przywitanie!!! ale Ty masz jeszcze piątek :))
  4. dino
    dino (05.06.2009 23:33)
    ładnie wycięte !
  5. dino
    dino (05.06.2009 23:28)
    trzeba sie trzymać za portfele w drodze na górę :)))


    no, to wcale nie jest śmieszne...
  6. dino
    dino (05.06.2009 23:24)
    smyczku, nie mów, że dostałeś czerwoną kartkę i ......zdjęli Cię z boiska prze końcem :)))))
  7. dino
    dino (05.06.2009 23:20)
    Mile powspominać oglądając jeszcze czyjeś zdjęcia i rozpoznawać miejsca, gdzie się już było kilka razy i kawałek serca tam został....
  8. dino
    dino (05.06.2009 23:17)
    pięknie...
  9. dino
    dino (05.06.2009 23:00)
    Smyczek jak Hamlet :)))

    http://web.pertus.com.pl/~mysza/hamlet/a3s1.html

    mnie najbardziej pasuje wersja Barańczaka:

    "...Być albo nie być - oto jest pytanie.
    Kto postępuje godniej: ten, kto biernie
    Stoi pod gradem zajadłych strzał losu,
    Czy ten, kto stawia opór morzu nieszczęść
    I w walce kładzie im kres?..."


    :)))
  10. dino
    dino (05.06.2009 22:49)
    zfieszu - co zrobić? po prostu to jest fota jedna na setki... :))