Komentarze użytkownika dino, strona 801
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
o teraz zgoda! - to zapraszam na wycieczkę po Florydzie - widziałaś??
-
oryginalne - nie ma co!
-
o jakie miłe przywitanie!!! ale Ty masz jeszcze piątek :))
-
ładnie wycięte !
-
trzeba sie trzymać za portfele w drodze na górę :)))
no, to wcale nie jest śmieszne...
-
smyczku, nie mów, że dostałeś czerwoną kartkę i ......zdjęli Cię z boiska prze końcem :)))))
-
Mile powspominać oglądając jeszcze czyjeś zdjęcia i rozpoznawać miejsca, gdzie się już było kilka razy i kawałek serca tam został....
-
pięknie...
-
Smyczek jak Hamlet :)))
http://web.pertus.com.pl/~mysza/hamlet/a3s1.html
mnie najbardziej pasuje wersja Barańczaka:
"...Być albo nie być - oto jest pytanie.
Kto postępuje godniej: ten, kto biernie
Stoi pod gradem zajadłych strzał losu,
Czy ten, kto stawia opór morzu nieszczęść
I w walce kładzie im kres?..."
:)))
-
zfieszu - co zrobić? po prostu to jest fota jedna na setki... :))
-
o teraz zgoda! - to zapraszam na wycieczkę po Florydzie - widziałaś??
-
oryginalne - nie ma co!
-
o jakie miłe przywitanie!!! ale Ty masz jeszcze piątek :))
-
ładnie wycięte !
-
trzeba sie trzymać za portfele w drodze na górę :)))
no, to wcale nie jest śmieszne... -
smyczku, nie mów, że dostałeś czerwoną kartkę i ......zdjęli Cię z boiska prze końcem :)))))
-
Mile powspominać oglądając jeszcze czyjeś zdjęcia i rozpoznawać miejsca, gdzie się już było kilka razy i kawałek serca tam został....
-
pięknie...
-
Smyczek jak Hamlet :)))
http://web.pertus.com.pl/~mysza/hamlet/a3s1.html
mnie najbardziej pasuje wersja Barańczaka:
"...Być albo nie być - oto jest pytanie.
Kto postępuje godniej: ten, kto biernie
Stoi pod gradem zajadłych strzał losu,
Czy ten, kto stawia opór morzu nieszczęść
I w walce kładzie im kres?..."
:))) -
zfieszu - co zrobić? po prostu to jest fota jedna na setki... :))