Komentarze użytkownika dino, strona 804
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
chyba nie robił Ci wielkiej konkurencji? :))
-
śliczne picasski ;)
-
Belzebubko Droga - dzięki!
-
z nadzieją mówię WSZYSTKIM Dzień Dobry!
... :)
-
gospodyni chciała wyjąć z foremki, potrząsnęła i się cholera do sufitu przykleiła..... :)
-
zfiesz - dzięki za wspólne podróżowanie na Florydzie - widzisz było już tak blisko do Kuby - tylko, że droga jest raczej nie w tym kierunku, a przeciwnym....
jeszcze się tam wybiorę.... :)
-
manki :)
-
nie bardzo - potem by było na wszystkich Polaków.... :)
-
zfiesz :)
-
zfiesz :)
-
chyba nie robił Ci wielkiej konkurencji? :))
-
śliczne picasski ;)
-
Belzebubko Droga - dzięki!
-
z nadzieją mówię WSZYSTKIM Dzień Dobry!
... :) -
gospodyni chciała wyjąć z foremki, potrząsnęła i się cholera do sufitu przykleiła..... :)
-
zfiesz - dzięki za wspólne podróżowanie na Florydzie - widzisz było już tak blisko do Kuby - tylko, że droga jest raczej nie w tym kierunku, a przeciwnym....
jeszcze się tam wybiorę.... :) -
manki :)
-
nie bardzo - potem by było na wszystkich Polaków.... :)
-
zfiesz :)
-
zfiesz :)