Komentarze użytkownika dino, strona 804

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.06.2009 11:35)
    chyba nie robił Ci wielkiej konkurencji? :))
  2. dino
    dino (05.06.2009 11:34)
    śliczne picasski ;)
  3. dino
    dino (05.06.2009 11:07)
    Belzebubko Droga - dzięki!
  4. dino
    dino (05.06.2009 11:02)
    z nadzieją mówię WSZYSTKIM Dzień Dobry!


    ... :)
  5. dino
    dino (05.06.2009 10:59)
    gospodyni chciała wyjąć z foremki, potrząsnęła i się cholera do sufitu przykleiła..... :)
  6. dino
    dino (05.06.2009 10:58)
    zfiesz - dzięki za wspólne podróżowanie na Florydzie - widzisz było już tak blisko do Kuby - tylko, że droga jest raczej nie w tym kierunku, a przeciwnym....

    jeszcze się tam wybiorę.... :)
  7. dino
    dino (05.06.2009 10:55)
    manki :)
  8. dino
    dino (05.06.2009 10:54)
    nie bardzo - potem by było na wszystkich Polaków.... :)
  9. dino
    dino (05.06.2009 10:53)
    zfiesz :)
  10. dino
    dino (05.06.2009 10:53)
    zfiesz :)