Komentarze użytkownika dino, strona 762

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (08.06.2009 22:46)
    jaka miła zatoczka, aż się chce wpłynąć :))
  2. dino
    dino (08.06.2009 22:43)
    wróciły smoku, wróciły i mnie dzisiaj zaskoczyły :))
  3. dino
    dino (08.06.2009 22:42)
    hi hi !!! - Kolumber w czasach awarii jakiś taki głupi jest - punkty stukają i nic - jak mi ilość zdjęć wróciła do normy to mnie zaskoczyło :))
  4. dino
    dino (08.06.2009 17:53)
    ładnie złapałeś!
  5. dino
    dino (08.06.2009 17:48)
    Jolu - masz wszystko?? wygląda, że jest OK :)
  6. dino
    dino (08.06.2009 17:35)
    już gdzieś widziałem to strzeliste zamczysko - piękny :)
  7. dino
    dino (08.06.2009 17:33)
    nr OSIEM :)
  8. dino
    dino (08.06.2009 17:26)
    suuper! miejsce zabójcze i chwila zaklęta :)
  9. dino
    dino (08.06.2009 17:25)
    się nawyprawiało :))

    piękne!
  10. dino
    dino (08.06.2009 17:13)
    dobre!