Komentarze użytkownika dino, strona 762
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
jaka miła zatoczka, aż się chce wpłynąć :))
-
wróciły smoku, wróciły i mnie dzisiaj zaskoczyły :))
-
hi hi !!! - Kolumber w czasach awarii jakiś taki głupi jest - punkty stukają i nic - jak mi ilość zdjęć wróciła do normy to mnie zaskoczyło :))
-
ładnie złapałeś!
-
Jolu - masz wszystko?? wygląda, że jest OK :)
-
już gdzieś widziałem to strzeliste zamczysko - piękny :)
-
nr OSIEM :)
-
suuper! miejsce zabójcze i chwila zaklęta :)
-
się nawyprawiało :))
piękne!
-
dobre!
-
jaka miła zatoczka, aż się chce wpłynąć :))
-
wróciły smoku, wróciły i mnie dzisiaj zaskoczyły :))
-
hi hi !!! - Kolumber w czasach awarii jakiś taki głupi jest - punkty stukają i nic - jak mi ilość zdjęć wróciła do normy to mnie zaskoczyło :))
-
ładnie złapałeś!
-
Jolu - masz wszystko?? wygląda, że jest OK :)
-
już gdzieś widziałem to strzeliste zamczysko - piękny :)
-
nr OSIEM :)
-
suuper! miejsce zabójcze i chwila zaklęta :)
-
się nawyprawiało :))
piękne! -
dobre!