Komentarze użytkownika dino, strona 761

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (08.06.2009 23:08)
    Karolciu, jak z tą nauką? po wszystkim?
  2. dino
    dino (08.06.2009 23:05)
    zostanie coś na następny raz :))
  3. dino
    dino (08.06.2009 23:02)
    czep się tramwaju!!! :)))
  4. dino
    dino (08.06.2009 23:01)
    nie ma to jak pogrozić morzu, żeby nie szalało za bardzo :))
  5. dino
    dino (08.06.2009 22:54)
    poznawam ją - tylko z zewnątrz taka niekolorowa jest :))
  6. dino
    dino (08.06.2009 22:53)
    nie ma czym się podniecać ................ zzzimnaaaaa!!!
  7. dino
    dino (08.06.2009 22:51)
    te paluszki to są moczone w takim roztworze i po tym zabiegu to można je wyginać jak modelinę :))
  8. dino
    dino (08.06.2009 22:50)
    puszczaj! aaawaaa!
  9. dino
    dino (08.06.2009 22:49)
    wspaniała ta fotka - z miłą chęcią wróciłem :)
  10. dino
    dino (08.06.2009 22:48)
    jest w czym wybierać :))