Komentarze użytkownika dino, strona 761
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Karolciu, jak z tą nauką? po wszystkim?
-
zostanie coś na następny raz :))
-
czep się tramwaju!!! :)))
-
nie ma to jak pogrozić morzu, żeby nie szalało za bardzo :))
-
poznawam ją - tylko z zewnątrz taka niekolorowa jest :))
-
nie ma czym się podniecać ................ zzzimnaaaaa!!!
-
te paluszki to są moczone w takim roztworze i po tym zabiegu to można je wyginać jak modelinę :))
-
puszczaj! aaawaaa!
-
wspaniała ta fotka - z miłą chęcią wróciłem :)
-
jest w czym wybierać :))
-
Karolciu, jak z tą nauką? po wszystkim?
-
zostanie coś na następny raz :))
-
czep się tramwaju!!! :)))
-
nie ma to jak pogrozić morzu, żeby nie szalało za bardzo :))
-
poznawam ją - tylko z zewnątrz taka niekolorowa jest :))
-
nie ma czym się podniecać ................ zzzimnaaaaa!!!
-
te paluszki to są moczone w takim roztworze i po tym zabiegu to można je wyginać jak modelinę :))
-
puszczaj! aaawaaa!
-
wspaniała ta fotka - z miłą chęcią wróciłem :)
-
jest w czym wybierać :))