Komentarze użytkownika dino, strona 760

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.06.2009 1:28)
    no dobrze - jako ostatni gaszę dzisiaj światło - dobranoc :))

    dobranoc pchły na noc, karaluchy pod poduchy, żyrafy do szafy :)))
  2. dino
    dino (08.06.2009 23:16)
    Twój oczywiście!
  3. dino
    dino (08.06.2009 23:16)
    Mam nadzieję, że ...... do przodu !!!
  4. dino
    dino (08.06.2009 23:16)
    ja dzisiaj pisałem hiszpański i co prawda to egzamin, który nie ma za bardzo wpływu na następny semestr to dla swojego czystego sumienia wolałbym go zaliczyć...
  5. dino
    dino (08.06.2009 23:12)
    ale łobuz słodki :)))
  6. dino
    dino (08.06.2009 23:12)
    to taka metafora była do łobuza :))))
  7. dino
    dino (08.06.2009 23:10)
    Renato :))
  8. dino
    dino (08.06.2009 23:10)
    Renato :))
  9. dino
    dino (08.06.2009 23:10)
    Renato - powrót do Góraszki? :))
  10. dino
    dino (08.06.2009 23:09)
    smaku narobiłaś w środku nocy ...:)