Komentarze użytkownika dino, strona 760
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
Twój oczywiście!
-
Mam nadzieję, że ...... do przodu !!!
-
ja dzisiaj pisałem hiszpański i co prawda to egzamin, który nie ma za bardzo wpływu na następny semestr to dla swojego czystego sumienia wolałbym go zaliczyć...
-
ale łobuz słodki :)))
-
to taka metafora była do łobuza :))))
-
Renato :))
-
Renato :))
-
Renato - powrót do Góraszki? :))
-
smaku narobiłaś w środku nocy ...:)
-
Twój oczywiście!
-
Mam nadzieję, że ...... do przodu !!!
-
ja dzisiaj pisałem hiszpański i co prawda to egzamin, który nie ma za bardzo wpływu na następny semestr to dla swojego czystego sumienia wolałbym go zaliczyć...
-
ale łobuz słodki :)))
-
to taka metafora była do łobuza :))))
-
Renato :))
-
Renato :))
-
Renato - powrót do Góraszki? :))
-
smaku narobiłaś w środku nocy ...:)
dobranoc pchły na noc, karaluchy pod poduchy, żyrafy do szafy :)))