Komentarze użytkownika dino, strona 764

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (08.06.2009 13:39)
    zfiesz :)
  2. dino
    dino (08.06.2009 13:38)
    i to mocno!!!
  3. dino
    dino (08.06.2009 13:38)
    nagminnie wymuszają ... :))))
  4. dino
    dino (08.06.2009 13:35)
    zfiesz :)
  5. dino
    dino (08.06.2009 13:24)
    przez tę awarię nie zauważyłem jak pokonaliśmy WSPÓLNIE kolejną barierę - 17000 pkt... :)))


    Wszystko dzięki WAM - dziękuję!!!!!
  6. dino
    dino (08.06.2009 13:23)
    za żółty na szaraka :))
  7. dino
    dino (08.06.2009 13:20)
    wróciły Twoje słoniki :)
  8. dino
    dino (08.06.2009 10:31)
    Halo!!! Jakieś wieści? Co z naszymi zasobami się dzieje? :)))

    Nie przeżyję straty - będziecie mieć mnie na sumieniu :))))
  9. dino
    dino (08.06.2009 10:28)
    Renato - widzę, że troszkę polatałaś moimi samolocikami :)))

    dzięki!
  10. dino
    dino (08.06.2009 10:26)
    fiera :)