Komentarze użytkownika dino, strona 764
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
zfiesz :)
-
i to mocno!!!
-
nagminnie wymuszają ... :))))
-
zfiesz :)
-
przez tę awarię nie zauważyłem jak pokonaliśmy WSPÓLNIE kolejną barierę - 17000 pkt... :)))
Wszystko dzięki WAM - dziękuję!!!!!
-
za żółty na szaraka :))
-
wróciły Twoje słoniki :)
-
Halo!!! Jakieś wieści? Co z naszymi zasobami się dzieje? :)))
Nie przeżyję straty - będziecie mieć mnie na sumieniu :))))
-
Renato - widzę, że troszkę polatałaś moimi samolocikami :)))
dzięki!
-
fiera :)
-
zfiesz :)
-
i to mocno!!!
-
nagminnie wymuszają ... :))))
-
zfiesz :)
-
przez tę awarię nie zauważyłem jak pokonaliśmy WSPÓLNIE kolejną barierę - 17000 pkt... :)))
Wszystko dzięki WAM - dziękuję!!!!! -
za żółty na szaraka :))
-
wróciły Twoje słoniki :)
-
Halo!!! Jakieś wieści? Co z naszymi zasobami się dzieje? :)))
Nie przeżyję straty - będziecie mieć mnie na sumieniu :)))) -
Renato - widzę, że troszkę polatałaś moimi samolocikami :)))
dzięki! -
fiera :)