Komentarze użytkownika dino, strona 763

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (08.06.2009 17:13)
    ależ tasiemka się wije....
  2. dino
    dino (08.06.2009 17:12)
    urocza zatoczka - taki jachcik i .... :)
  3. dino
    dino (08.06.2009 17:10)
    pięknie się prezentuje ta latarnia :)
  4. dino
    dino (08.06.2009 17:07)
    Mimbla - czytasz mi w myślach...... :)
  5. dino
    dino (08.06.2009 16:42)
    wiesz jaka to męcząca wyprawa była - tak się zmachałem, że ręki od myszki nie czuję.....


    :)))))
  6. dino
    dino (08.06.2009 14:14)
    przy takie ilości gąsienic to już można myśleć o budowie pojazdu gąsienicowego :)))
  7. dino
    dino (08.06.2009 13:49)
    Melduję - u mnie w porządku :)

    strat na razie nie stwierdzono :)
  8. dino
    dino (08.06.2009 13:46)
    witaj Matkę Naturę otwartymi ramionami :)))
  9. dino
    dino (08.06.2009 13:44)
    gmaszyszko :)
  10. dino
    dino (08.06.2009 13:41)
    zfiesz - przejrzałeś moje zabawki - naprawdę fajnie było, bo to mój pierwszy raz ......................w tej imprezie :))))

    DZIĘKI!!!