Komentarze użytkownika dino, strona 763
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ależ tasiemka się wije....
-
urocza zatoczka - taki jachcik i .... :)
-
pięknie się prezentuje ta latarnia :)
-
Mimbla - czytasz mi w myślach...... :)
-
wiesz jaka to męcząca wyprawa była - tak się zmachałem, że ręki od myszki nie czuję.....
:)))))
-
przy takie ilości gąsienic to już można myśleć o budowie pojazdu gąsienicowego :)))
-
Melduję - u mnie w porządku :)
strat na razie nie stwierdzono :)
-
witaj Matkę Naturę otwartymi ramionami :)))
-
gmaszyszko :)
-
zfiesz - przejrzałeś moje zabawki - naprawdę fajnie było, bo to mój pierwszy raz ......................w tej imprezie :))))
DZIĘKI!!!
-
ależ tasiemka się wije....
-
urocza zatoczka - taki jachcik i .... :)
-
pięknie się prezentuje ta latarnia :)
-
Mimbla - czytasz mi w myślach...... :)
-
wiesz jaka to męcząca wyprawa była - tak się zmachałem, że ręki od myszki nie czuję.....
:))))) -
przy takie ilości gąsienic to już można myśleć o budowie pojazdu gąsienicowego :)))
-
Melduję - u mnie w porządku :)
strat na razie nie stwierdzono :) -
witaj Matkę Naturę otwartymi ramionami :)))
-
gmaszyszko :)
-
zfiesz - przejrzałeś moje zabawki - naprawdę fajnie było, bo to mój pierwszy raz ......................w tej imprezie :))))
DZIĘKI!!!