Komentarze użytkownika dino, strona 759

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  2. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  3. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  4. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  5. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  6. dino
    dino (09.06.2009 17:03)
    magdzik :)
  7. dino
    dino (09.06.2009 10:05)
    celowa robota - widać tor lotu, podkreśla to złożoność figur akrobatycznych...
  8. dino
    dino (09.06.2009 9:56)
    oj ciężko tak trzymać, ciężko... :)))
  9. dino
    dino (09.06.2009 9:55)
    Just Five !!! :))
  10. dino
    dino (09.06.2009 9:54)
    fajny wodospad :)