Komentarze użytkownika dino, strona 758

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.06.2009 19:26)
    :))
  2. dino
    dino (09.06.2009 19:19)
    uwielbiam Antwerpię - byłem trzy razy, wspaniały klimat, a wokół katery tyle fantastycznych knajpek...


  3. dino
    dino (09.06.2009 17:57)
    mnie się nie śnią - zasnąć nie mogę :))))
  4. dino
    dino (09.06.2009 17:53)
    dobre!
  5. dino
    dino (09.06.2009 17:44)
    i biały trochę też ... :))
  6. dino
    dino (09.06.2009 17:05)
    smyczek :)
  7. dino
    dino (09.06.2009 17:04)
    smyczek :)
  8. dino
    dino (09.06.2009 17:04)
    smyczek :)
  9. dino
    dino (09.06.2009 17:04)
    smyczek :)
  10. dino
    dino (09.06.2009 17:04)
    magdzik :)