Komentarze użytkownika dino, strona 758
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:))
-
uwielbiam Antwerpię - byłem trzy razy, wspaniały klimat, a wokół katery tyle fantastycznych knajpek...
-
mnie się nie śnią - zasnąć nie mogę :))))
-
dobre!
-
i biały trochę też ... :))
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
magdzik :)
-
:))
-
uwielbiam Antwerpię - byłem trzy razy, wspaniały klimat, a wokół katery tyle fantastycznych knajpek...
-
mnie się nie śnią - zasnąć nie mogę :))))
-
dobre!
-
i biały trochę też ... :))
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
smyczek :)
-
magdzik :)