Komentarze użytkownika dino, strona 754

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 0:57)
    no takie ogromniaste ucho, ucho smoka :)))
  2. dino
    dino (11.06.2009 0:57)
    przecież to element marketingowy - mówić źle, mówić dobrze - byle mówić :)))

    wyraźny kontrast rysuje się na zdjęciu pomiędzy tłem, a pierwszym planem...
  3. dino
    dino (11.06.2009 0:53)
    czatowanie przy przepławce :)
  4. dino
    dino (11.06.2009 0:51)
    :))
  5. dino
    dino (11.06.2009 0:44)
    i tylko odpoczywać w miłym towarzystwie :)
  6. dino
    dino (11.06.2009 0:43)
    Mieliście fajne wakacje :)
  7. dino
    dino (11.06.2009 0:42)
    ładny wycinek :)
  8. dino
    dino (11.06.2009 0:41)
    jak sfinksy w Karnaku :)
  9. dino
    dino (11.06.2009 0:41)
    twarzowa parasoleczka :)
  10. dino
    dino (11.06.2009 0:40)
    szklane oczka :)