Komentarze użytkownika dino, strona 753

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 1:19)
    ooo! sarenek sobie hulał :)
  2. dino
    dino (11.06.2009 1:18)
    ciekawe :)
  3. dino
    dino (11.06.2009 1:18)
    raczej nie południe :)))
  4. dino
    dino (11.06.2009 1:17)
    ale kandelabr :)
  5. dino
    dino (11.06.2009 1:17)
    gołąbek zapozował :))
  6. dino
    dino (11.06.2009 1:15)
    Piotrusiu - miód lejesz na moją duszę... :)
  7. dino
    dino (11.06.2009 1:14)
    łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
  8. dino
    dino (11.06.2009 1:12)
    "zakuty" łeb :)))
  9. dino
    dino (11.06.2009 1:10)
    i ciekawy szczegół w napadzie wypatrzyłeś :))
  10. dino
    dino (11.06.2009 1:09)
    nigdy nie zapomnę księżycowej nocy w rejsie z Cypru do Aleksandrii - morze było atramentowe, tylko ta srebrzysta poświata, pokład mokry od słonego aerozolu....