Komentarze użytkownika dino, strona 753
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ooo! sarenek sobie hulał :)
-
ciekawe :)
-
raczej nie południe :)))
-
ale kandelabr :)
-
gołąbek zapozował :))
-
Piotrusiu - miód lejesz na moją duszę... :)
-
łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
-
"zakuty" łeb :)))
-
i ciekawy szczegół w napadzie wypatrzyłeś :))
-
nigdy nie zapomnę księżycowej nocy w rejsie z Cypru do Aleksandrii - morze było atramentowe, tylko ta srebrzysta poświata, pokład mokry od słonego aerozolu....
-
ooo! sarenek sobie hulał :)
-
ciekawe :)
-
raczej nie południe :)))
-
ale kandelabr :)
-
gołąbek zapozował :))
-
Piotrusiu - miód lejesz na moją duszę... :)
-
łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
-
"zakuty" łeb :)))
-
i ciekawy szczegół w napadzie wypatrzyłeś :))
-
nigdy nie zapomnę księżycowej nocy w rejsie z Cypru do Aleksandrii - morze było atramentowe, tylko ta srebrzysta poświata, pokład mokry od słonego aerozolu....