Komentarze użytkownika dino, strona 755

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 0:39)
    widać ruch na tym zdjęciu i jest to jego zaleta - lampa błyskowa zniszczyłaby nastrój - ręka bardzo sugestywna w wyrazie...

    mnie się podoba :)
  2. dino
    dino (11.06.2009 0:25)
    niezła wycieczka - ja byłem w Egipcie w środku lata i wyjazd z Nabuq do Jordanii, czy Izraela jakoś mi przeszedł - jedyny w rodzinie zresztą bardzo chciałem - damska część wolała plażę, albo baseny...
  3. dino
    dino (11.06.2009 0:20)
    jednak coś zielonego na skale...
  4. dino
    dino (11.06.2009 0:03)
    wspaniałe faktury
  5. dino
    dino (11.06.2009 0:03)
    albo wielkie ucho .....
  6. dino
    dino (11.06.2009 0:00)
    fakturki piękne...
  7. dino
    dino (10.06.2009 23:59)
    i w ten sposób człowieków można się pozbyć :))
  8. dino
    dino (10.06.2009 12:48)
    Magdziu, dzięki za odwiedziny i plusiki :)
  9. dino
    dino (10.06.2009 12:46)
    Andrzeju - dzięki za samolociki :)
  10. dino
    dino (10.06.2009 12:45)
    andremuc :)