Komentarze użytkownika dino, strona 755
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
niezła wycieczka - ja byłem w Egipcie w środku lata i wyjazd z Nabuq do Jordanii, czy Izraela jakoś mi przeszedł - jedyny w rodzinie zresztą bardzo chciałem - damska część wolała plażę, albo baseny...
-
jednak coś zielonego na skale...
-
wspaniałe faktury
-
albo wielkie ucho .....
-
fakturki piękne...
-
i w ten sposób człowieków można się pozbyć :))
-
Magdziu, dzięki za odwiedziny i plusiki :)
-
Andrzeju - dzięki za samolociki :)
-
andremuc :)
-
niezła wycieczka - ja byłem w Egipcie w środku lata i wyjazd z Nabuq do Jordanii, czy Izraela jakoś mi przeszedł - jedyny w rodzinie zresztą bardzo chciałem - damska część wolała plażę, albo baseny...
-
jednak coś zielonego na skale...
-
wspaniałe faktury
-
albo wielkie ucho .....
-
fakturki piękne...
-
i w ten sposób człowieków można się pozbyć :))
-
Magdziu, dzięki za odwiedziny i plusiki :)
-
Andrzeju - dzięki za samolociki :)
-
andremuc :)
mnie się podoba :)