Komentarze użytkownika dino, strona 756

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (10.06.2009 12:45)
    andremuc - dzięki :)


    Różnie bywa z tymi gapiami - niektórzy rzeczywiście liczą na sensację. Dla mnie fajnie było porobić zdjęcia w ruchu - bylem pierwszy raz pomimo, że Góraszka organizowana była po raz 14.
    100-400 to niezłe szkło, jak się trafi ostry egzemplarz. Mój kolega trochę na niego narzeka, ale też do porównania ma 400/5.6, a tamten jest naprawdę super.

    Zobaczę link :)
  2. dino
    dino (10.06.2009 12:43)
    duzinek :)
  3. dino
    dino (10.06.2009 12:42)
    duzinek :)
  4. dino
    dino (10.06.2009 12:42)
    duzinek :)
  5. dino
    dino (10.06.2009 12:42)
    duzinek :)
  6. dino
    dino (10.06.2009 12:42)
    duzinek :)
  7. dino
    dino (10.06.2009 12:42)
    duzinek :)
  8. dino
    dino (10.06.2009 12:41)
    duzinek :)
  9. dino
    dino (10.06.2009 12:41)
    duzinek :)
  10. dino
    dino (09.06.2009 22:03)
    też szukam po różnych serwisach