Różnie bywa z tymi gapiami - niektórzy rzeczywiście liczą na sensację. Dla mnie fajnie było porobić zdjęcia w ruchu - bylem pierwszy raz pomimo, że Góraszka organizowana była po raz 14.
100-400 to niezłe szkło, jak się trafi ostry egzemplarz. Mój kolega trochę na niego narzeka, ale też do porównania ma 400/5.6, a tamten jest naprawdę super.
Różnie bywa z tymi gapiami - niektórzy rzeczywiście liczą na sensację. Dla mnie fajnie było porobić zdjęcia w ruchu - bylem pierwszy raz pomimo, że Góraszka organizowana była po raz 14.
100-400 to niezłe szkło, jak się trafi ostry egzemplarz. Mój kolega trochę na niego narzeka, ale też do porównania ma 400/5.6, a tamten jest naprawdę super.
Zobaczę link :)