Komentarze użytkownika dino, strona 752

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 1:40)
    przegięli z tym masztem...
  2. dino
    dino (11.06.2009 1:38)
    kociaczek :)
  3. dino
    dino (11.06.2009 1:37)
    o ładnie!
  4. dino
    dino (11.06.2009 1:35)
    mnie leży :)
    bez tych ciemniejszych plam od liści byłoby jeszcze lepiej...
  5. dino
    dino (11.06.2009 1:34)
    .....uwagi :)))
  6. dino
    dino (11.06.2009 1:33)
    no ekstra fota - pierwszy plan, tełko - odrobinę niecentralnie.... :)
  7. dino
    dino (11.06.2009 1:26)
    no ta bryka dodaje uroku kompozycji :)
  8. dino
    dino (11.06.2009 1:24)
    ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
  9. dino
    dino (11.06.2009 1:22)
    a Mimbli nie ma :(

    takie fajne okno ..... z doniczkami......
  10. dino
    dino (11.06.2009 1:19)
    tylko rwać i wrzątkiem zalewać :)