Komentarze użytkownika dino, strona 752
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
przegięli z tym masztem...
-
kociaczek :)
-
o ładnie!
-
mnie leży :)
bez tych ciemniejszych plam od liści byłoby jeszcze lepiej...
-
.....uwagi :)))
-
no ekstra fota - pierwszy plan, tełko - odrobinę niecentralnie.... :)
-
no ta bryka dodaje uroku kompozycji :)
-
ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
-
a Mimbli nie ma :(
takie fajne okno ..... z doniczkami......
-
tylko rwać i wrzątkiem zalewać :)
-
przegięli z tym masztem...
-
kociaczek :)
-
o ładnie!
-
mnie leży :)
bez tych ciemniejszych plam od liści byłoby jeszcze lepiej... -
.....uwagi :)))
-
no ekstra fota - pierwszy plan, tełko - odrobinę niecentralnie.... :)
-
no ta bryka dodaje uroku kompozycji :)
-
ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
-
a Mimbli nie ma :(
takie fajne okno ..... z doniczkami...... -
tylko rwać i wrzątkiem zalewać :)